تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan 2019 v17.14 – Win

ELCAD و AUCOPLAN پیشگام اسناد ماشین و کارخانه هستند. Aucotec AG ELCAD / AUCOPLAN نسخه 2019 را منتشر کرده است. این نسخه شامل بیش از 60 پیشرفت است که از الزامات و درخواست های شما استخراج شده است. برای بیش از سه دهه ELCAD در بازار به عنوان یک ابزار به خوبی مهندسی و بسیار کارآمد برای تولید مستندات برق موفق بوده است. درست از همان ابتدا، ELCAD نسخه ای سازگار با داده ها بود و نسخه ای از آن برای امنیت درازمدت سرمایه گذاری است. کل فلسفه عملی بر شهود و کارایی تمرکز دارد. به عنوان یک نتیجه، ELCAD فایل های هوشمند PDF را ارائه می دهد که در آن کل پروژه ها به شیوه ای قابل دستیابی خلاصه می شوند، اما همچنین دیگر فرمت های محبوب مانند DWG. تمام استانداردهای فعلی برای مستند سازی سیستم های مهندسی برق پشتیبانی می شوند و به دلیل انعطاف پذیری آن سیستم همچنین با بسیاری از رهنمودهای صنعت و شرکت سازگار شده است. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan یک نرم افزار در گروه مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها است. از ویژگی های مهم نرم افزار AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir_App_AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan center

ویژگی های نرم افزار AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan :– سادگی کار با نرم افزار– وجود محیطی چند زبانه برای سازمان‌های بین المللی– به‌روزبودن اطلاعات برنامه به وسیله‌ی WebHelp موجود– بررسی مجوزهای سرور برای مدت زمان محدود– استفاده از سرور مجوز در ایستگاه‌های کاری محلی– مشخص کردن وضعیت کارآمدی پروژه‌های چک شده– تمرکز بر سازگاری اطلاعات و سادگی ویرایش آن‌ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها– نرم افزار کاربردی مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها-انجام مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   AUCOTECنوع نرم افزار :  ابزار مستندسازی ماشین‌ابزارها و کارخانه‌هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AUCOTEC AG Elcad + Aucoplan 2019 v17.14

ELCAD and AUCOPLAN are Pioneers of machine and plant documentation. Aucotec AG has released ELCAD/AUCOPLAN Version 2019. This release has incorporated a total of more than 60 enhancements that have been derived from your requirements and requests. For over three decades ELCAD has been successful in the market as a well-engineered, highly efficient tool for the production of electrical documentation. Right from the beginning, ELCAD was data-compatible version by version and stands for long-term security of investment. The entire operating philosophy is focused on intuition and efficiency. As a result, ELCAD delivers intelligent PDF files in which entire projects are summarized in a navigable way, but also other popular formats such as DWG.All current standards for the documentation of electrical engineering systems are supported and, due to its flexibility, the system has also been adapted to many industry and corporate guidelines.

لینک دانلود