تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار محافظ امنیتی ویندوز Auslogics Anti-Malware v1.20

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/22نسخه جدید Auslogics Anti-Malware v1.20 اضافه شد.

نرم افزار Auslogics Anti-Malware محافظ امنیتی ویندوز یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی محافظه از نرم افزارهای مخرب و تهدیدات خطرناک که سیستم عامل ویندوز شما را می تواند محافظت کند . این نرم افزار توسط کمپانی معروف Auslogics منتشر شده است . نرم افزار Auslogics Anti-Malware دارای گواهینمای معتبر از شرکت قدرتمند مایکروسافت می باشد که قابلیت حذف هر گونه Malware و بدافزار های مخرب را دارا می باشد . نرم افزار Auslogics Anti-Malware با حجم کمی که دارد می تواند کارایی های بسیار مهمی در سیستم عامل شما داشته باشد . اسکن سفارشی در نرم افزار Auslogics Anti-Malware این امکان را می دهد تا شما بتوانید پوشه ها و فایل های خاص را انتخاب کنید و به تجزیه و تحلیل آن ها بپردازید .

 ویژگی های مهم نرم افزار Auslogics Anti-Malware :– تشخیص اتوماتیک بد افزار های مخرب– برنامه ریزی انعطاف پذیر از اسکن اتوماتیککامپیوتر شما را بسیار امن و مطمئن می کند آسان برای راه اندازی و اجرا کردن– رابط کاربری قابل پسند – حافظه سیستم چک برای برنامه های مخرب– سیستم کنترل و پوشه های موقت برای مسائل امنیتی بررسی ایمنی از برنامه ها در وظیفه زمانبند به شروع خودکار تنظیم تجزیه و تحلیل وضعیت خودکار شروع و نوشته های مشکوک در رجیستریپسوند مرورگر اسکن برای جلوگیری از نشت اطلاعات اسکن و  تجزیه و تحلیل سریعاسکن سفارشی که شما می توانید پوشه ها و فایل های خاص را انتخاب کنید و به تجزیه و تحلیل آن ها بپردازید .ضد تروجان ، به شما اجازه می دهد قرنطینه فایل های مشکوک را پیدا کنیدشما به راحتی می توانید فایل ها و یا پوشه های مختلفی را اضافه کنید به لیست نادیده گرفته ، به طوری که آنها را از اسکن آینده و پاکسازی از مطالعه حذف کنید 

Auslogics Anti-Malware 2018

Auslogics Anti-Malware v1.20

Top-notch protection against malware and data safety threats. It will help keep your PC secure and give you the peace of mind you want. Auslogics Anti-Malware is a product of Auslogics, certified Microsoft® Gold Application Developer. Microsoft confirms Auslogics' high expertise in developing quality software that meets the growing demands of PC users.


What you get with Auslogics Anti-Malware and what makes it different
Detects malicious items you'd never suspect existed
Flexible scheduling of automatic scans
Keeps your computer safe and secure, giving you the peace of mind you need
Easy to set up and run, very user-friendly interface
Designed not to conflict with your main antivirus, no matter what brand
Catches items your antivirus may miss, making your PC more secure


How Auslogics Anti-Malware Works
Auslogics Anti-Malware runs comprehensive analysis in the following areas:
Checks system memory for malicious programs that could be running
Detects cookies that track your activity and collect your personal data
Checks system and temporary folders for security issues
Analyzes auto-start items and suspicious entries in the registry
Checks the safety of programs set to auto-start in Task Scheduler
Scans browser extensions to prevent data leaks

لینک دانلود