دانلود نرم افزار آپدیت درایورها Auslogics Driver Updater v1.23.0.1

به روز رسانی :

1398/12/14 نسخه v1.23.0.1 اضافه شد.

Auslogics Driver Updater

محصولی از کمپانی Auslogics می باشد که درایورهای سخت افزارهای سیستم شما را اسکن می کند و در صورت نیاز آن ها را به صورت خودکار به روز رسانی و آپدیت می کند .

نرم افزار Auslogics Driver Updater

کامپیوتر شما را برای هرگونه مشکل درایوری بررسی می نماید و در آخر از درایورهای یافت نشده و به روز نشده گزارشی را ارائه می دهد . Auslogics Driver Updater به شما این امکان را می دهد قطعات سخت افزاری خود را بر اساس آخرین درایور های ارائه شده، به روز رسانی کنید . نرم افزار Auslogics Driver Updater از سیستم شما در برابر هرگونه خطا و مشکل احتمالی، کندی سخت افزاری و مشکل کرش کردن سیستم به دلیل به دلیل به روز نبودن نسخه های درایورها محافظت می کند . همچنین نرم افزار Auslogics Driver Updater پیش از به روز رسانی درایور سخت افزار ها، از آنها نسخه پشتیبان تهیه می کند تا شما بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکلی، درایور های خود را به نسخه ی قبلی خود باز گردانید .ویژگی های نرم افزار Auslogics Driver Updater :– به روز رسانی خودکار درایورها– ایجاد نسخه پشتیبان از درایورهای موجود– قابلیت استفاده از بک آپ درایور ها در صورت بروز مشکل– شناسایی سخت افزار های ناشناس– رابط کاربری ساده– صرفه جویی در زمان شما– کاملا تست شده و بهینه سازی شده برای ویندوز 10– بهبود الگوریتم های متعدد برای اجرا
نام: Auslogics Driver Updater
شرکت سازنده: auslogics
ورژن: v1.23.0.1
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Auslogics Driver Updater v1.23.0.1

Update all drivers on your PC in one click to prevent device conflicts and ensure smooth hardware operation! Driver updater is a safe, fast and intuitive tool.What does Driver Updater do?The problem: You may have hardware or devices in your system that throw up red flags now and then because of compatibility problems or outdated functionality.


لینک دانلود