تبلیغات
تبلیغات

نرم افزار Auslogics File Recovery Professional v9.5.0 ویندوز

به روز رسانی :

1398/06/21نسخه v9.1.0 اضافه شد.

Auslogics File Recovery

برای سیستم عامل ویندوز می باشد . نرم افزار Auslogics File Recovery بسیار موثر و استفاده آن برای تمامی کاربران آسان می باشد . در برخی از سیستم ها ممکن است بر اثر ویروس ها و … فایل شما پاک شده باشد با

نرم افزار Auslogics File Recovery

میتوانید اسناد حذف شده ای را که به فرمت های موسیقی ، عکس ،برنامه های کاربردی ، ویدیو را بازیابی کند . با استفاده از این نرم افزار اگر فایلی از روی فلش مموری و یا رم موبایل خود پاک شده است قادر به بازیابی آن می باشید . در این نرم افزار انعطاف پذیری بالایی وجود دارد که میتوانید با توجه به تنظیمات دلخواه زمان بازیابی بازیابی را به حداقل برسانید میتوانید در این نرم افزار محدودیت هایی برای بازیابی فایل ایجاد کنید دسترسی به درایو های کامپیوتری و انتخاب و بازگرانی فایلی که در درایو ها را می باشد دارا است . 
نام: Auslogics File Recovery
شرکت سازنده: Auslogics
ورژن: v9.5.0
نسخه: Professional
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
رمز فایل: www,download.ir

Auslogics File Recovery Professional v9.1.0 - Win

Often we delete a file, then clear the Recycle Bin and the file is lost. Software programs sometimes crash during a transaction with a file and this can accidentally delete the file. Viruses are another common cause of data loss. This is where File Recovery comes to rescue. With this program you can recover deleted documents, music, digital photos, applications and all other files from your hard drive, USB memory sticks or digital camera memory cards. Flexible Search System You can take advantage of the flexible search options to minimize file recovery time.

لینک دانلود