تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Auto Mouse Click v85.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/14 نسخه جدید Auto Mouse Click v85.1 اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کلیک خودکار Mouse افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری همچون MurGee سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کلیک خودکار Mouse دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با کلیک خودکار Mouse هستید نرم افزار Auto Mouse Click یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کلیک خودکار Mouse بر آورده سازید. شرکت MurGee مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از کلیک خودکار Mouse به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه کلیک خودکار Mouse باعث شده است. ابزارهای کلیک خودکار Mouse با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Auto Mouse Click با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کلیک خودکار Mouse به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Auto Mouse Click تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Auto Mouse Click می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کلیک خودکار Mouse برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Auto Mouse Click center

ویژگی های نرم افزار Auto Mouse Click :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– انجام کلیک های ماوس به صورت خودکار– تعریف انواع اکشن های خودکار برای کلیک های ماوس مثل: کلیک راست، کلیک چپ، دابل کلیک و …– تنظیم نوع حرکات ماوس و اسکرول خوردن به صورت خودکار– ذخیره مجموعه تنظیمات مربوط به یکسری از کلیک های ماوس در قالب یک فایل اسکریپ مجزا-ابزار بسیار قویی کلیک خودکار Mouse– کاربردی در امر کلیک خودکار Mouse-انجام کلیک خودکار Mouse با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Auto Mouse Click  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   MurGeeنوع نرم افزار :  ابزار کلیک خودکار Mouseنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

Automate Mouse clicks with Auto Mouse Click Utility. Define Click Type, X Co-ordinates, Y-Co-ordinate and specify whether to return mouse cursor back to original location and automate mouse clicks. The Auto Mouse Click Utility allows to group Mouse Clicks (let’s call the group as Mouse Click Script) and Save them in a File for later use. The Mouse Click Script can be loaded to run at a later time.

Auto Mouse Click

لینک دانلود