تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Autodesk 3ds Max v2019.3

به روز رسانی :

1397/04/17 نسخه Autodesk 3ds Max v2019.3 اضافه شد.

Autodesk 3ds Max 2019 جدیدترین محصول شرکت بزرگ و معروف Autodesk در زمینه طراحی های سه بعدی در فیلدهای مختلف کاری با نام Autodesk 3ds Max 2019 عرضه شده است. نرم افزار بسیار قدرتمند 3ds Max یکی از پرکاربردترین ابزارهای طراحان و مهندسین می باشد که وجود دارد. کلیه هنرمندان و افراد شاغل در زمینه های مختلف کاری می توانند طرح ها و ایده های خود را به صورت کاملا سه بعدی با جزئیات بسیار زیاد و دقیق طراحی کنند. با استفاده از این ابزار کلیه کارها با سرعت و قابلیت اعتماد بالا اجرا می شوند و جای هیچ نگرانی را باقی نمی گذارد. سیستم جدید برنامه نویسی 3ds Max ، کاربران را قادر می سازد ابزارهای طراحی خود را توسعه داده و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند. به علاوه اینکه بازسازی مجدد XRef ، امکان اجرای کارهای تیمی را به شکلی مناسب تر ارائه می کند.

سایر مشخصات : وجود قابلیت Physical Camera در این نرم افزار باعث شده که کاربران بتوانند کلیه تصاویر گرافیکی را با سهولت بسیار زیادی ایجاد کنند. به علاوه اینکه پشتیبانی از OpenSubdiv  و Dual Quaternion Skinning امکان مدل سازی با بهره وری بیشتر را برای کاربران فراهم می نماید. از دیگر موارد استفاده‌ این ابزار می‌توان در ساخت بازی‌های رایانه‌ای، طراحی و تولید انیمیشن‌های کوتاه و بلند سینمایی، جلوه‌های ویژه‌ی فیلم‌های سینمایی، معماری ساختمان و طراحی صنعتی نام برد. به علاوه اینکه انواع قوانین فیزیک اجسام، نور و بسیاری دیگر در نرم افزار پشتیبانی می شود.

Autodesk.3ds.Max.2019.center

ویژگی های نرم افزار Autodesk 3ds Max 2019 :– طراحی سه بعدی انواع اشکال با هر نوع پیچیدگی– دارای افکت های متنوع در زمینه متحرک سازی– قابلیت فیلم برداری از مدل طراحی شده– بهینه سازی و فشرده سازی رندرینگ– دارای امکان طراحی متریال– قابلیت مش بندی پیشرفته طراحی‌ها– سازگاری بالا با سایر نرم افزارهای سه بعدی و CAD و سایر محصولات شرکت Autodesk

Autodesk 3ds Max 2019

لینک دانلود