تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk 3DS MAX 2021.1 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/03نسخه v2021.1 اضافه شد.

Autodesk 3ds Max

ابزار قدرتمند دیگر از شرکت Autodesk می باشد که به تازگی نسخه جدید آن برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . در نرم افزار Autodesk 3ds Max کاربران می توانند به طراحی جلوه های بصری ، طراحی بازی های رایانه ای ، طراحی های سه بعدی ، ساخت انیمیشن بپردازند. از دیگر ویژگی های قابل توجه Autodesk 3ds Max می توان به طراحی حرفه ای شخصیت ها و انیمیشن های مختلف اشاره کرد .

نرم افزار Autodesk 3ds Max

محیطی با گرافیک بالایی را برای انجام طراحی های کاراکتر های مختلف ، شخصیت سازی ، طراحی محیط بازی به صورت سه بعدی و … را برای کاربران فراهم می سازد. شرکت Autodesk یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه ی عرضه انواع نرم افزار های طراحی است ، که نرم افزار Autodesk 3ds Max را برای مهندسین و کاربرانی که در رشته های ساخت انیمیشن و ساخت بازی به صورت سه بعدی فعالیت می کنند وارد بازار کرده است.نرم افزار Autodesk 3ds Max با سایر نرم افزار های سه بعدی و CAD سازگاری کامل دارد.ویژگی های نرم افزار Autodesk 3ds Max:قابلیت ساخت و تعریف شخصیت ها و شکل هایی با جزییات زیادپشتیبانی از Arnold,V-Ray,Iray که میتوان به وسیله آن ها صحنه های گرافیگی ایجاد کردقابلیت ایجاد شخصیت های خیالی و صحنه های واقعی در مهندسی و بازی سازیسازگار با Revit,Inventor,Fusion 360,SketchUp,Unity,Unrealقابلیت شخصی سازی رابط گرافیکی بنا بر سلیقه خود
نام: Autodesk 3DS MAX
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: 2021.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk 3DS MAX v2021.1 - Win

3ds Max 2020 is a powerful 3D modeling and animation solution used by game developers, visual effects artists, and graphic designers to create massive worlds, stunning scenes, and engaging virtual reality (VR) experiences.

لینک دانلود