تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Building Design Suite Ultimate v2020 – win

Autodesk Building Design Suite، این مجموعه به عنوان مجموعه ای صنعتی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید طرح های خود را به صورت بسیار بهینه تر طراحی و تولید و عرضه کنید. این مجموعه همانطوریکه از نامش نیز مشخص است، مجموعه نرم افزارهایی می باشد که برای ساخت و ساز به کار می روند. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید یکی از بزرگترین مجموعه نرم افزار های شرکت اتودسک می باشد که نسخه جدید آن وارد بازار جهانی شده است . مجموعه ارائه شده مناسب برای دانش آموزان ، مهندسان ، دانشجویان می باشد . با استفاده از نرم افزارهای ارائه شده توسط این شرکت نرم افزاری، میتوان طراحی هایی در سطح جهانی را خلق کرد . مجموعه در نظر گرفته شده شامل نرم افزار حرفه ای در زمینه طراحی سازه های عمرانی و طراحی داخلی تشکیل شده است . نرم افزار های موجود در این بسته نرم افزاری مکمل یکدیگر نیز می باشند به صورتی که میتوان از پایه یک ساختمان را طراحی کرد و تا طراحی داخلی و آرشیتکت ساختمان با گرافیک و کیفیت بالا توسط این مجموعه استفاده کرد .

Autodesk.Building.Design.Suite.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Autodesk Building Design Suite Ultimate v2020:

ایجاد تصاویر فوتی و فوریاستفاده از تجزیه و تحلیل یکپارچه برای کمک به اطلاع تصمیماتبهبود کنترل بر نتایج پروژهتجزیه و تحلیل انرژی برای Revitتجزیه و تحلیل نورپردازی برای Revitایجاد ساختمان با طراحی مبتنی بر مدل

رابط کاربری حرفه ای

و …

مشخصات نرم افزار Autodesk Building Design Suite Ultimate v2020:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : طراحی مهندسینوع فایل : EXE

Autodesk Building Design Suite Ultimate v2020 - win

Autodesk has ended the sale of design and creation suites, including Building Design Suite. Industry collections give you a new way to access the Autodesk software you want and need, while providing greater value, more flexibility, and a simplified customer experience. Make the move to a collection The Architecture, Engineering & Construction Collection provides an essential set of BIM tools for building design, civil infrastructure, and construction at an attractive price. Annual or multi-year subscribers to Building Design Suite can switch to a collection by contacting their reseller or Autodesk sales representative. Continued support for Building Design Suite Subscription and maintenance plan customers can continue to receive support and use the software and benefits for as long as you continue to renew your subscription or maintenance plan.

لینک دانلود