تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مجموعه نرم افزار AUTODESK FABRICATION CADMEP V2020

به روز رسانی :

1398/01/24 نسخه AUTODESK FABRICATION CADMEP V2020 اضافه شد .

مجموعه در نظر گرفته شده شامل سه ابزار Autodesk Fabrication CADmep 2018 ، Autodesk Fabrication CAMduct 2018 و Autodesk Fabrication ESTmep 2018 می باشد که در زمینه ی مدل‌ سازی و تخمین هزینه های تأسیسات ساختمان و نقشه کشی های آن کاربرد دارد . همانطور که نام نرم افزار گویاست ، مجموعه نرم افزار Autodesk Fabrication Products 2018 محصولی دیگر از کمپانی قدرتمند اتودسک می باشد که به تازگی نسخه 2018 آن برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . در ادامه می توانید ویژگی هر یک از ابزار های ذکر شده را مشاهده نمایید .

نرم افزار Autodesk Fabrication CADmep 2018 : این ابزار برای بالا بردن گردش کار و طراحی جزئیات مدل های سرویس های خدماتی ساختمان مانند مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی (MEP) توسط پیمانکاران استفاده می شود .

نرم افزار Autodesk Fabrication CAMduct 2018 : توسط این نرم افزار می توانید به ساخت شبکه کانال با استفاده از کتابخانه های جامع از وسایل پارامتری 3D و اتصالات و ویژگی های پیشرفته بپردازید و همچنین به مدیریت و تولید ساخت و ساز خود با اجزای فلزی ورق کالا نگاه ویژه ای داشته باشد .

نرم افزار Autodesk Fabrication ESTmep 2018 : برآورد و تخمین هزینه های تاسیسات مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی (MEP) بر عهده ی این نرم افزار می باشد . پایین آوردن بسیاری از هزینه های تولید و بالا بردن بهره وری کار ، پیشرفت در مناقصه های رقابتی ، به دست آوردن درک بهتر از هزینه های پروژه واقعی برای ساخت و ساز و سایر خدمات در سراسر جزئیات ، ساخت ، نصب و راه اندازی و گردش کار در این نرم افزار امکان پذیر می باشد .

 

ویژگی های کلی نرم افزار AUTODESK FABRICATION CADMEP V2020 :

– تولید شبکه های ساخت با استفاده از مسیریابی برای تنظیمات اتصالات

– ساخت لوله های دقیق با بخش های مدل سازی و کنترل شیب

ایجاد یک رشته سفارشی از متن از طریق API

– طراحی جزئیات در مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)

– پشتیبانی از سیستم عامل های 64 بیتی

– قابلیت ویرایش پیشرفته

تجسم هزینه کار و تجزیه و تحلیل هزینه های رنگ

– و …

 

مشخصات نرم افزار AUTODESK FABRICATION CADMEP V2020 :

نام نرم افزار : Autodesk Fabrication Products 2018

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Autodesk

نوع نرم افزار : طراحی مهندسی

نوع فایل : EXE

AUTODESK FABRICATION CADMEP V2020

Autodesk® Fabrication CADmep™ software supports detailing, fabrication, and installation workflows for mechanical, electrical, and plumbing (MEP) contractors. It provides tools that extend design-intent to create more accurate, intelligent, constructible models of building services systems.

لینک دانلود