تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Fabrication CADmep 2021 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/01/23 نسخه 2021 اضافه شد .

Autodesk Fabrication CADmep 2021

در زمینه ی مدل‌ سازی و تخمین هزینه های تأسیسات ساختمان و نقشه کشی های آن کاربرد دارد . همانطور که نام نرم افزار گویاست ، نرم افزار Autodesk Fabrication CADmep 2021 محصولی دیگر از کمپانی قدرتمند اتودسک می باشد که به تازگی نسخه 2021 آن برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . در ادامه می توانید ویژگی هر یک از ابزار های ذکر شده را مشاهده نمایید .

نرم افزار Autodesk Fabrication CADmep 2021

ابزاری برای بالا بردن گردش کار و طراحی جزئیات مدل های سرویس های خدماتی ساختمان مانند مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی (MEP) توسط پیمانکاران استفاده می شود . توسط این نرم افزار می توانید به ساخت شبکه کانال با استفاده از کتابخانه های جامع از وسایل پارامتری 3D و اتصالات و ویژگی های پیشرفته بپردازید و همچنین به مدیریت و تولید ساخت و ساز خود با اجزای فلزی ورق کالا نگاه ویژه ای داشته باشد . برآورد و تخمین هزینه های تاسیسات مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی (MEP) بر عهده ی این نرم افزار می باشد . پایین آوردن بسیاری از هزینه های تولید و بالا بردن بهره وری کار ، پیشرفت در مناقصه های رقابتی ، به دست آوردن درک بهتر از هزینه های پروژه واقعی برای ساخت و ساز و سایر خدمات در سراسر جزئیات ، ساخت ، نصب و راه اندازی و گردش کار در این نرم افزار امکان پذیر می باشد .ویژگی های کلی نرم افزار Autodesk Fabrication CADmep 2021 :– تولید شبکه های ساخت با استفاده از مسیریابی برای تنظیمات اتصالات– ساخت لوله های دقیق با بخش های مدل سازی و کنترل شیب– ایجاد یک رشته سفارشی از متن از طریق API– طراحی جزئیات در مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)– پشتیبانی از سیستم عامل های 64 بیتی– قابلیت ویرایش پیشرفته– تجسم هزینه کار و تجزیه و تحلیل هزینه های رنگ
نام: Autodesk Fabrication CADmep
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: 2021
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Fabrication CADmep 2021

Autodesk® Fabrication CADmep™ software supports detailing, fabrication, and installation workflows for mechanical, electrical, and plumbing (MEP) contractors. It provides tools that extend design-intent to create more accurate, intelligent, constructible models of building services systems.

لینک دانلود