دانلود نرم افزار Autodesk Netfabb Local Simulation 2020.2 x64 Win

به روز رسانی :

1398/07/08 نسخه v2020.2 اضافه شد .

Autodesk Netfabb ابزارهای طراحی قدرتمند و افزایشی را با هم در یک محیط نرم افزاری به ارمغان می آورد و طراحان و مهندسان محصول را به تمامی ابزارهایی که برای بهینه سازی، تایید و موفقیت مدل های تولیدی با استفاده از فرآیندهای تولید اضافه می کنند، ارائه می دهد. واردات طیف گسترده ای از فایل های CAD و تبدیل آنها به STL تمیز و دیگر فرمت فایل های تولید افزودنی در Netfabb، حذف خطاهای تبدیل مشترک و خطاهای انسانی. مشکلات صحیح و تعمیر صدها قطعات به طور کامل به طور خودکار با استفاده از تعمیر دسته ای قدرتمند برای بستن سوراخ، از بین بردن تقاطع خود، بسته بندی و نقص های دیگر. ابزار تعمیر دستی و اسکریپت های تعمیر قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا خطاها را برطرف کنید، مش های مشبک را ویرایش کرده و مقادیر اصلاح شده را با فایل های اصلی مقایسه کنید. طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Autodesk Local Simulation یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Autodesk Local Simulation را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Autodesk Local Simulation با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Autodesk Local Simulation تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Local Simulation :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و ساخت نقشه‌های سه بعدی– آماده سازی داده‌های CAD برای چاپ سه بعدی– بهینه سازی و افزایش سرعت طراحی– پشتیبانی از روش‌های مختلف چاپ انند SLM و SLA و DLP و FDM و غیره– پشتیبانی از Full Volume Support و Polyline (Wall) Support-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی– نرم افزار کاربردی طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی-انجام طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی با در کمترین زمان
نام: Autodesk Local Simulation
حجم فایل: 840 مگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: v2020.2
نسخه: 64
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Local Simulation 2020.2 x64

Autodesk Netfabb brings powerful design and additive manufacturing tools together in a single software environment, giving product designers and engineers all the tools needed to optimize, validate and successfully produce models using additive manufacturing processes. Import a wide range of CAD files and convert them into clean STL and other additive manufacturing file formats inside Netfabb, eliminating common conversion errors and human errors. Correct problems and repair hundreds of parts fully automatically using powerful batch repair to close holes, eliminate self-intersections, wrapping and other defects. Manual repair tools and customizable repair scripts allow you to cut out errors, edit meshes and compare modified meshes with original files.

لینک دانلود