تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Maya 2018.5 MAC

به روز رسانی :

1397/09/12

نرم‌افزار Autodesk Maya شامل‌یک مجموعه کامل از ابزار برای مدل سازی 3D ، انیمیشن و ارائه نرم افزار به خصوص برای توسعه دهندگان بازی و فیلم سازان طراحی شده است. این نرم افزار یک راه حل حرفه ای برای مدل سازی،‌انیمیشن، رندر و ترکیب است که طیف وسیعی از امکانات و ابزار را برای شبیه سازی هایی مانند پارچه، ذرات مو و غیره ارائه می دهد. این نسخه از نرم افزار شامل عملیات پیشرفته با ابزار های جدید مانند ویرایشگر زمان است که یک ابزار کامل برای ایجاد و ویرایش انیمیشن ها است . همچنین نسخه جدید این نسخه مدیریت صحنه های پیچیده را با تغییرات و الگو های تصاویر برای شما ساده تر می‌کند . علاوه بر این تهیه Spline را برای شما آسان تر و سریع تر کرده است که با استفاده از XGen این امکان برای شما فراهم‌میشود .New Bridegroom مجموعه ابزار جدید براش و دیگر قابلیت ها است که در این نسخه از نرم افزار برای شما قرار داده شده است تا شما بتوانید کار های خود را سفارشی تر بکنید و از کار کردن با آن نهایت لذت را ببرید . از دیگر ویژگی های جدید نرم افزار Motion Graphics است که به هیچ عنوان کار کردن با آن را از دست ندهید، از جمله ابزار 3D، ابزار MAGL و ابزار SVG برای ایجاد Motion Graphics و طراحی همه کاره برای شما قرار داده شده است تا در یک نرم افزار همه ی کارهایی که میخواهید را در نهایت سرعت، دقت و قدرت انجام دهید.
امکانات نرم افزار:

-قابلیت مدل سازی 3D و ساخت انیمیشن .
-قابلیت ساخت بازی و فیلم برای توسعه دهندگان این عرصه.
-پشتیبانی از ابزار حرفه ای و قدرتمند برای حرفه ای ها .
-پشتیبانی از ابزار ویرایشگر زمان.
-پشتیبانی از Motion Graphics از جمله ابزار های 3D، ابزار MAGL و ابزار SVG برای ایجاد آن.

Autodesk Maya 2018.5

A cross-platform and comprehensive suite of tools for 3D modeling, animation and rendering specially designed for game developers and film makers.


Autodesk Maya is a fully-featured professional 3D modeling, animation, rendering and composing solution that provides a wide variety of features and dynamic tools to simulate fluids, cloth, particles and hair.


This release includes major workflow upgrades with new tools like the Time Editor, which is a comprehensive tool for creating and editing clip-based non-linear animation. Similarly, our new Render Setup system simplifies the management of complex scenes with shot-based overrides and templates. In addition, grooming all types of hair and fur in XGen is easier and faster using new Interactive Groom Splines, which includes a set of intuitive brush-based tools (used in the image above). Finally, the new Content Browser, and new Workspaces capabilities let you personalize Maya.


And, don’t miss our new Motion Graphics features, including the 3D Type Tool, the SVG Tool, and the MASH Procedural Effects Toolkit to create versatile motion design animations.


Requires macOS 10.11 or later

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 دی وی دی
12000 تومان
خرید نرم افزار Autodesk Maya 2018.5
خرید
لینک دانلود