دانلود نرم افزار Autodesk Navisworks Manage 2020.2 – Win

به روز رسانی :

1398/11/01نسخه 2020.2 اضافه شد.

Autodesk Navisworks Manage با استفاده از این نرم افزار کلیه معماران و مهندسان قادرند فعالیت های خود را کنترل و مدیریت کنند و حتی کارخانه دارن تمامی فرآیندها را به دقت و جزئیات بسیار زیاد به کنترل خود درآورند. سیستم خود را اتواسیون کنید تا با صرف زمان کمتری بتوانید بازدهی کارهای خود را افزایش دهید. در این نرم افزار تمامی مدل های پروژه می توانند در فرمت فایل های NWD و DWF ذخیره و مشاهده شوند. همچنین این نرم افزار هماهنگی بسیاری تنگاتنگی با نرم افزار AutoCAD دارد که خود عامل بسیار مهمی در پیشرفت کارها و فعالیت ها می باشد . نرم افزار Autodesk Navisworks Manage امکانات پیشرفته Clash Detection یا تشخیص برخورد را نیز داراست و از همین جهت نسبت به Navisworks Simulate قابلیت‌های بیشتری دارد. با Autodesk Navisworks Manage 2020.2 می‌توان تمام جزئیات یک ساختمان بسیار بزرگ و پیچیده را به راحتی طراحی و تجزیه تحلیل کرد. همچنین برای کارخانه داران و مهندسان خط تولید می باشد به طوری که در آن می توانید روند کار را به صورت کاملا گرافیکی و انیمیشنی تحت کنترل داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار AUTODESK NAVISWORKS MANAGE V2020:

شبیه سازی پنج بعدی و محاسبه زمان بندی ساختمدیریت اجزای مدل با استفاده از سلسله مراتب دسته ها ، خانواده ، نوع و مثال Revitترکیب طراحی و ساخت و ساز داده ها به یک مدل یکپارچه با استفاده از چاپ و نشر مدلارائه راه‌کارهای ساخت، کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت تولید
نام: Autodesk Navisworks Manage
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: 2020.2
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Navisworks Manage 2020.2 - Win

Navisworks® project review software products enable architecture, engineering, and construction professionals to holistically review integrated models and data with stakeholders to gain better control over project outcomes.

لینک دانلود