دانلود نرم افزار Autodesk Netfabb Ultimate v2021.2 R2

به روز رسانی :

1399/12/13 نسخه Autodesk Netfabb Ultimate v2021.2 R2 اضافه شد.

Autodesk Netfabb

ابزارهای طراحی قدرتمند و افزایشی را با هم در یک محیط نرم افزاری به ارمغان می آورد و طراحان و مهندسان محصول را به تمامی ابزارهایی که برای بهینه سازی، تایید و موفقیت مدل های تولیدی با استفاده از فرآیندهای تولید اضافه می کنند، ارائه می دهد. واردات طیف گسترده ای از فایل های CAD و تبدیل آنها به STL تمیز و دیگر فرمت فایل های تولید افزودنی در Netfabb، حذف خطاهای تبدیل مشترک و خطاهای انسانی. مشکلات صحیح و تعمیر صدها قطعات به طور کامل به طور خودکار با استفاده از تعمیر دسته ای قدرتمند برای بستن سوراخ، از بین بردن تقاطع خود، بسته بندی و نقص های دیگر. ابزار تعمیر دستی و اسکریپت های تعمیر قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا خطاها را برطرف کنید، مش های مشبک را ویرایش کرده و مقادیر اصلاح شده را با فایل های اصلی مقایسه کنید. طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Autodesk Netfabb Ultimate یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Autodesk Netfabb Ultimate را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Autodesk Netfabb Ultimate با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Autodesk Netfabb Ultimate تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. 
 • ویژگی های نرم افزار Autodesk Netfabb Ultimate

– سادگی کار با نرم افزار

– طراحی و ساخت نقشه‌های سه بعدی

– آماده سازی داده‌های CAD برای چاپ سه بعدی

– بهینه سازی و افزایش سرعت طراحی

– پشتیبانی از روش‌های مختلف چاپ انند SLM و SLA و DLP و FDM و غیره

– پشتیبانی از Full Volume Support و Polyline (Wall) Support

-محیط بسیار قویی

-ابزار بسیار قویی طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی

– نرم افزار کاربردی طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی

-انجام طراحی و ساخت نقشه‌های پرینتر سه بعدی با در کمترین زمان

 
 • Features of Autodesk Netfabb Ultimate 2021
 • Edit and prepare models for manufacturing by adjusting wall thicknesses, smoothing rough areas, and more.
 • Use lattice and surface optimization to create lightweight parts with performance characteristics suited to your specific application.
 • Predict how metal additive manufactured parts will deform to help reduce build failures.
 • Use 2D and 3D packing algorithms to optimally place parts within the build volume.
 • Convert organic, free-form mesh files to boundary representation models making them available in CAD in STEP, SAT or IGES format.
 • Get access to cloud-based metal powder bed fusion process simulation with Netfabb premium and ultimate for fast and accurate results.
 • Integrated workspaces for over 100 machines for every AM process including EOS, SLM, HP, Farsoon, Formlabs and more.
 • Plan and model the near net shape for metal additive manufacturing processes using PowerShape technology.
 • Minimize build failures with cloud simulation and optimize designs using latticing tools, build supports and automatic part packing.
نام: Autodesk Netfabb Ultimate
حجم فایل: 2.96 گیگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2021.2 R2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Netfabb Ultimate v2021.2 R2

Autodesk Netfabb brings powerful design and additive manufacturing tools together in a single software environment, giving product designers and engineers all the tools needed to optimize, validate and successfully produce models using additive manufacturing processes. Import a wide range of CAD files and convert them into clean STL and other additive manufacturing file formats inside Netfabb, eliminating common conversion errors and human errors. Correct problems and repair hundreds of parts fully automatically using powerful batch repair to close holes, eliminate self-intersections, wrapping and other defects. Manual repair tools and customizable repair scripts allow you to cut out errors, edit meshes and compare modified meshes with original files.

لینک دانلود