تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AUTODESK PLANT DESIGN SUITE ULTIMATE V2020 – win

AUTODESK PLANT DESIGN SUITE، این نرم افزار قدرتمند یکی از کاملترین نرم افزارهای شرکت مهندسی AUTODESK می باشد که پیش از این نیز با ارائه نرم افزارهای مهندسی توانسته است یکه تاز این عرصه باشد و نیازی به تعریف ندارد. این نرم افزار ابزاری جهت طراحی سه بعدی برای فضاهای باز و صنایع فرایندهای محیطی به شمار می رود. این نرم افزار به عنوان ابزاری جهت مهندسی خطوط لوله در محیط های کارگاهی و کارخانه ای شامل مجموعه وسیعی است که ابزارهای مقرون به صرفه برای متخصصین طراحی منابع زیستی و نیروگاهها و مدلسازی و بررسی پروژه های کارخانه ای است را ارائه می دهد. این نرم افزار می تواند برای بسیاری از متخصصان این عرصه جزو بهترین و کاملترین نرم افزارهای طراحی سیستم ها و کارخانه ها در فضاهای باز و مدیریت و بهینه سازی آنها باشد. شما می توانید آخرین و کاملترین نسخه این نرم افزار را از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید.

AUTODESK.PLANT.DESIGN.SUITE.Suite.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار AUTODESK PLANT DESIGN SUITE ULTIMATE V2020 :

نرم افزاری طراحی نیروگاه ها و بهینه سازی آنهاشامل ابزارهایی جهت طراحی حرفه ای و سه بعدیامکان بهینه سازی طرح هاشامل مجموعه ای بی نظیر از ابزارهای حرفه ای

و …

مشخصات نرم افزار AUTODESK PLANT DESIGN SUITE ULTIMATE V2020 :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : طراحی مهندسینوع فایل : EXE

AUTODESK PLANT DESIGN SUITE ULTIMATE V2020 - win

3D plant design tools for the process industry. Discover plant engineering software that offers a wide array of cost-effective tools for plant design professionals to design, model, and review plant projects.

لینک دانلود