تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Point Layout v2020 – Win

شرکت Autodesk سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. نرم افزار طرح بندی Autodesk Point Layout به پیمانکاران و قراردادی ها اجازه می دهد که دقت مدل را به این زمینه برسانند. استفاده از اطلاعات مختصات مدل در محل کار برای بهبود کارایی اداری به میدان و QA / QC، کاهش کار مجدد و افزایش بهره وری طرح ساخت سایت.  با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Autodesk Point Layout را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Autodesk سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری هستید نرم افزار Autodesk Point Layout یکی دیگر از محصولات Autodesk  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری بر آورده سازید. نرم افزار Autodesk Point Layout با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Autodesk Point Layout تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP Autodesk Point Layout center

ویژگی های نرم افزار Autodesk Point Layout :– سادگی کار با نرم افزار– نرم افزار چیدمان ساخت و ساز– نقطه گذاری پیشرفته– امکانات Layout معماری– دقت بالا در پردازش– افزایش سرعت و راندمان طراحی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری– نرم افزار کاربردی چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری-انجام چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذاری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Autodesk Point Layout  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Autodeskنوع نرم افزار :  ابزار چیدمان ساخت و ساز و نقطه گذارینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Autodesk Point Layout v2020

Autodesk Point Layout construction layout software helps contractors and subcontractors bring model accuracy to the field. Use model coordinate information at the job site to improve office-to-field efficiency and QA/QC, reduce rework, and increase construction site layout productivity.

لینک دانلود