تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk PowerInspect Ultimate 2021 نسخه ویندوز

Autodesk PowerInspect

بی شک تمامی مهندسین فنی در زمینه های مختلف با نرم افزارهای شرکت Autodesk سروکار داشته اند. این شرکت نرم افزاری قدرتمند با ارائه نرم افزارهای تخصصی در زمینه های مهندسی و نیز ارائه ویژگی های فوق العاده پیشرفته برای پیشبرد اهداف صنعتی و طراحی های پیشرفته، بطور قطع یکی از پرچمداران ارائه این نرم افزارها در دنیا به شمار می رود. نرم افزارهایی که این شرکت عرضه می کند عموما دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که برای مهندسین در زمینه های مختلف مفید است. نرم افزاری که هم اکنون در اختیار دارید ابزاری برای بازرسی قطعات صنعتی می باشد. با استفاده از این نرم افزار، اندازه گیری اشکال پیچیده و صنعتی به آسانی امکان پذیر است. این نرم افزار اجازه می دهد تا اندازه گیرها با انواع روش های تعبیه شده انجام شود تا بتواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد.

نرم افزار Autodesk PowerInspect

علاوه بر اندازه گیری و برنامه ریزی دستگاه های مرتبط که در آن دستگاه ها می توانند ارزیابی و بازرسی کاملی از قطعات و سخت افزار که توسط دستگاه OMV و کنترل انجام شود، می تواند برای پیشبرد ارزیابی خرابی دستگاه ها نیز مفید باشد. با استفاده از ویژگی ViewCube، شما می توانید از همه جهت ها قطعه مورد بررسی خود را مشاهده نمایید. توضیحات بیشتر در سایت شرکت سازنده.
نام: Autodesk PowerInspect
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: 2021
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk PowerInspect Ultimate 2021

PowerInspect powerful software company Autodesk with previous ownership Delcam for industrial inspection and measurement parts. With this measure the most complex shapes easily be possible. The program allows the measurement of a variety of embedded and will cover all your needs. PowerInspect In addition to measuring and planning related devices where the devices can be a very good CMM assessment and inspection of parts and hardware that is controlled by OMV devices. Using the ViewCube from all sides just to see the sights.

لینک دانلود