تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis 2015

 نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis 2015  را هم اکنون میتوانید از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید . این نرم افزار در زمینه تجزیه تحلیل سازه های عظیم و پیچیده مورد استفاده قرار میگیرد . این نرم افزار را به جرات میتوان برترین نرم افزار در مورد تجزیه و تحلیل ساختمانی نام برد . شما با کمک این برنامه به راحتی سازه های عظیمی که طراحی کرده اید مورد ارزیابی دقیق قرار میدهید و از تمامی جوانب این بنا را میسنجید که در آینده دچار مشکل نشوید .

مهندسین سازه های عظیم همواره این دغدغه در ذهنشان بروز میکند که بنای ساختمانیشان از لحاظ مقاومت و استحکام در چه سطحی قرار میگیرد . Autodesk Robot Structural Analysis به راحتی دغدغه مهندسان را برطرف میکند . این بدین معنی می باشد که بنایی که هنوز در مرحله طراحی می باشد با استفاده از این نرم افزار به راحتی می تواند مورد بررسی دقیق قرار بگیرد . این نرم افزار امکانات حرفه ای را در اختیار مهندسان قرار میدهد . یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار سازگاری کامل با نرم افزار Autodesk Revit Structure می باشد که امر سازگاری با بسته های مختلف را آشکار میکند .

ویژ گی های نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis :

– اضافه شدن امکانات نرم افزاری جدید

– اضافه شدن محیط کاربری ویژه

– دسترسی به دیتابیس اتودسک

– طراحی یکپارچه برای بتن

– امکان بهره از اطلاعات جدید

– محاسبات فوق مدرن

– رابط کاربری انعطاف پذیر

 

Autodesk Robot Structural Analysis Professional software provides structural engineers with advanced building simulation and analysis capabilities for large complex structures. The software offers a smooth workflow enabling engineers to more quickly perform simulation and analysis of a variety of structures.
Installation:
Unpack install.
Check Crack/install.txt
Enjoy!

Autodesk-Robot.Download.ir

دانلود نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis 2015  با لینک مستقیم از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود