دانلود نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design 2019 – Win

نرم افزار طراحی سازه های Autodesk به مهندسین کمک می کند تا انعطاف پذیری و کارایی بیشتری در طراحی پل های کوچک تا متوسط ارائه دهد که یکپارچه سازی بارگذاری، تجزیه و تحلیل و فرایندهای چک کردن کد را ارائه می دهد که یک گردش کار کارآمد را فراهم می کند. این راه حل یکپارچه نرم افزاری یکپارچه نیازی به زمان ارزشمند وارد کردن، صادرات و یا تبدیل داده ها ندارد و ابزارهای لازم برای تسریع تکمیل پروژه را فراهم می کند. ساختار پل طراحی گزینه های طراحی سریع تر با به روز رسانی خودکار در یک حلقه چک کردن تجزیه و تحلیل کد را هر زمان که پارامترها تغییر دهید. مهندسین می توانند علاوه بر بهبود دقت و قابلیت اطمینان را با بازبینی الزامات چک کردن کد با صفحات طراحی “محاسبه” دقیق “دست” که ایجاد می شوند، فرمول های کامل و مرجع کد را بهبود بخشند. نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های طراحی پل های سازه ایی است که توسط گروه نرم افزاری Autodesk طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی پل های سازه ایی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های طراحی پل های سازه ایی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی پل های سازه ایی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Autodesk Structural Bridge Design با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه طراحی پل های سازه ایی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App -Autodesk Structural Bridge Design center- www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design :– سادگی کار با نرم افزار– تعریف مصالح (متریال) و هندسه برای تولید محاسبات بخش های پل در یک محیط گرافیکی– تعریف و طراحی اجزای اصلی نظیر تیر اهن ها– استفاده از یک گردش کار یکپارچه برای بارگذاری، تجزیه و تحلیل و طراحی– تولید خودکار گزارش های محاسباتی– محاسبه و طراحی بخش های مختلف پل با ویژگی های متفاوت-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی پل های سازه ایی– نرم افزار کاربردی طراحی پل های سازه ایی-انجام طراحی پل های سازه ایی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Autodeskنوع نرم افزار :  ابزار طراحی پل های سازه ایینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Autodesk Structural Bridge Design

Autodesk Structural Bridge Design 2019

Autodesk Structural Bridge Design software helps engineers achieve greater flexibility and efficiency in the design of small-to medium-span bridges integrating loading, analysis, and code checking processes whist providing an efficient workflow. This single integrated software solution does not require valuable time importing, exporting or converting data instead it provides tools to help accelerate project completion. Structural Bridge Design refines design options faster with automated updates in a define-analyse-code check loop whenever parameters change. Engineers can additionally improve accuracy and reliability by reviewing code check requirements with detailed “hand” calculation-style design sheets that are created will full formulae and code referencing.

لینک دانلود