تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Vault Server 2020 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/01/27 نسخه 2020 اضافه شد.

Autodesk Vault Server

یک ابزار مدیریت داده است که با Autodesk Inventor Series، Autodesk Inventor Professional، اتوکد مکانیک، اتوکد برق، Autodesk Revit و محصولات Civil 3D ادغام شده است. این کمک می کند که تیم های طراحی تیم را پیگیری کنند و کنترل نسخه را در محیط های چند کاربره حفظ کنند. این اجازه می دهد تا آنها را سازماندهی و استفاده مجدد از طرح ها را با ادغام اطلاعات محصول و کاهش نیاز به دوباره ایجاد طرح از ابتدا. کاربران می توانند هر دو داده های CAD (مانند فایل های Autodesk Inventor، DWG و DWF) و اسناد غیر CAD (مانند فایل های Microsoft Word و Microsoft Excel) را ذخیره و جستجو کنند. محیط خزیدگی به عنوان یک سرویس دهنده سرویس گیرنده با پایگاه داده مرکزی SQL و برنامه های کاربردی Autodesk Data Management Server (ADMS) بر روی یک سرور مبتنی بر ویندوز با دسترسی مشتری به مشتریان مختلف از قبیل: مشتری ضعیف (Vault Explorer) و ادغام برنامه عمل می کند. ADMS به عنوان middleware عمل می کند که معاملات مشتری با پایگاه داده SQL را انجام می دهد. Vault Explorer به عنوان نرم افزار سرویس گیرنده عمل می کند و در نظر گرفته شده برای اجرای همراه نرم افزار همراه همراه است. UI Vault Explorer (رابط کاربر) به نظر می رسد ظاهر شبیه به مایکروسافت چشم انداز و می تواند ساختار پوشه خرک، فایل های داده شده در قالب یک شبکه و یک پنجره پیش نمایش برای اطلاعات بیشتر نمایش داده شود.

نرم افزار Autodesk Vault

یک سیستم فایل سازی فایل است که “پرونده” پیشرفت تمام ویرایشهایی را که یک فایل رخ داده است را ثبت می کند. تمام فایل ها و فراداده های مربوط به آنها در سیستم مدیریت پایگاه داده پایگاه داده نشان داده می شوند و از رابط کاربری سرویس خراب قابل جستجو هستند. سایر اطلاعات در مورد فایل ها عبارتند از: تاریخچه نسخه، استفاده (شامل لیستی از کودکان)، “کجا استفاده” (یک لیست از همه والدین) و همچنین وزن سبک قابل مشاهده در قالب فرم وب سایت طراحی وب (DWF) Autodesk که به طور خودکار پس از ورود به سیستم منتشر می شود. هنگامی که کاربران قصد ویرایش یک فایل را دارند، فایل بررسی می شود و اصلاحات انجام می شود. هنگامی که کاربر با تغییرات راضی می شود فایل بررسی شده و نسخه جدید فایل حاوی تغییرات جدید است و سپس برای سایر کاربران در گروه کاری در دسترس است. تغییرات فایل در فایل (فایل موجب صرفه جویی) از سایر کاربران پنهان می شود تا زمانی که تغییرات در آن ثبت شود. به عنوان فایل ها ویرایش، تغییر نام و نقل مکان در ساختار پوشه پایگاه داده خرک به طور خودکار هر گونه مراجع فایل در فایل های مرتبط به روز رسانی.. نرم افزار Autodesk Vault Server تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت مهندسی سرور ها در اتوکد برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت مهندسی سرور ها در اتوکد و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.ویژگی های نرم افزار Autodesk Vault Server :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت مهندسی سرور ها در اتوکد– نرم افزار کاربردی مدیریت مهندسی سرور ها در اتوکد-انجام مدیریت مهندسی سرور ها در اتوکد با در کمترین زمان
نام: Autodesk Vault Server
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: 2020
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Vault Server 2020 X64 - Win

Autodesk Vault is a data management tool integrated with Autodesk Inventor Series, Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, Autodesk Revit and Civil 3D products. It helps design teams track work in progress and maintain version control in multi-user environments. It allows them to organize and reuse designs by consolidating product information and reducing the need to re-create designs from scratch. Users can store and search both CAD data (such as Autodesk Inventor, DWG, and DWF files) and non-CAD documents (such as Microsoft Word and Microsoft Excel files).

لینک دانلود