تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Automation Studio P6 SR9 v6.0.0 – Win

Automation Studio طراحی مدار، شبیه سازی و نرم افزار اسناد پروژه برای سیستم های قدرت مایع و پروژه های الکتریکی است که توسط Famic Technologies Inc. طراحی شده است. این برنامه برای اهداف CAD، تعمیر و نگهداری و آموزش استفاده می شود. عمدتا توسط مهندسان، مربیان و پرسنل خدمات و نگهداری استفاده می شود. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با طراحی الکترونیکی هستید، بی شک نام شرکت Automation را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه طراحی الکترونیکی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه طراحی الکترونیکی داده است. نرم افزار Automation Studio یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی الکترونیکی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های طراحی الکترونیکی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Automation Studio یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی الکترونیکی است  که محصول شرکت Automation بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی الکترونیکی است. نرم افزار Automation Studio با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر طراحی الکترونیکی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Automation Studio تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Automation Studio می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App Automation Studio center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Automation Studio :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی الکترونیکی– نرم افزار کاربردی طراحی الکترونیکی-انجام طراحی الکترونیکی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Automation Studio  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Automationنوع نرم افزار :  ابزار طراحی الکترونیکینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Automation Studio

Automation Studio P6 SR9 v6.0.0

Automation Studio is a circuit design, simulation and project documentation software for fluid power systems and electrical projects conceived by Famic Technologies Inc.. It is used for CAD, maintenance, and training purposes. Mainly used by engineers, trainers, and service and maintenance personnel.

لینک دانلود