تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AVIToolbox v2.7.1.58 – Win

AVIToolbox استفاده از فایل های ویدویی با فرمت های مختف برای ارسال و دریافت اطلاعات، مورد استفاده تعداد بسیار بالایی از کاربران قرار گرفته است. ارسال و دریافت فیلم ها با حجم ها و کیفیت های متفاوت صورت می گیرد.گاه کاربران نیازمند ایجاد تغییراتی در حجم و کیفیت فیلم ها می شوند تا با اعمال تغییرات آن ها را به فیلم مورد نظر خود تبدیل کرده و ارسال نمایند. تاکنون نرم افزار های فراوانی در زمینه ایجاد تغییر در فایل های ویدیویی ارائه شده است،که امکان تغییر در اندازه، وضوح، کیفیت، روشنایی، جابجایی تصاویر، عکس گرفتن از فیلم و… را برای کاربران در دسترس قرار می دهند. در ادامه برنامه ای کم حجم ولی حرفه ای با ویژگی های منحصر به فرد در زمینه تغییردر ویژگی های اصلی  فیلم، با نام AVI toolbox خدمت کاربران معرفی خواهد شد.

سایر مشخصات : این نرم افزار کم حجم و پرکاربرد امکان ایجاد تغییر در فایل های ویدیویی با فرمت AVI  را برای طرفداران خود فراهم می سازد. امکان تغییر حجم فایل در هر قسمت از آن امکان پذیر می باشد. بدین صورت که شما می توانید قسمتی از فیلم را جدا کرده قسمت دیگری را با آن جایگزن نمایید و یا کلا آن قسمت را که نیاز به پخش و ارسال ندارد را حذف نمایید. این کار بدون ایجاد هیچ گونه تغییر در کیفیت فیلم انجام می پذیرد. از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار AVI toolbox می توان به حجم بسیار کم آن در مقایسه با سایر نرم افزار ها در این زمینه اشاره کرد که باعث جذب چندین برابر کاربران شده است.

AVIToolbox.center

ویژگی های نرم افزار AVI toolbox :– محیط کاربری ساده و آسان– حجم بسیار کم نرم افزار– قابلیت ویرایش  فایل های ویدئویی به فرمت   AVI– قابلیت استخراج صدا در طول فیلم– قابلیت ضبط تصاویر– قابلیت رایت کردن و تبدیل به DVD

AVIToolbox

لینک دانلود