تبلیغات
بازی زولا

Zula-ads-content

Bazikon

تبلیغات
سافت یاب

بنر تبلیغات سافت یاب

محافظت از حریم شخصی شما در تمامی دستگاه ها

اورجینال بخرید

دانلود نرم افزار Axure RP v8.1.0.3382 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/10/28نسخه جدید Axure RP v8.1.0.3382 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های طراحی نمونه وب سایت روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با طراحی نمونه وب سایت سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه طراحی نمونه وب سایت هستید ،نرم افزار Axure RP Enterprise Edition یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی نمونه وب سایت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی نمونه وب سایت بر آورده سازید.  امروزه استفاده از طراحی نمونه وب سایت به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه طراحی نمونه وب سایت باعث شده است. ابزارهای طراحی نمونه وب سایت با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از طراحی نمونه وب سایت نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با طراحی نمونه وب سایت را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با طراحی نمونه وب سایت سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار Axure RP Enterprise Edition با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های فراوان شما در امر طراحی نمونه وب سایت به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه طراحی نمونه وب سایت برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Axure RP Enterprise Edition به خوبی نیازهای شما را در زمینه طراحی نمونه وب سایت برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه طراحی نمونه وب سایت هستید ، نرم افزار Axure RP Enterprise Edition تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Axure RP Enterprise Edition با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی نمونه وب سایت به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Axure RP Enterprise Edition دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Axure RP Enterprise Edition به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی طراحی نمونه وب سایت را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Axure RP Enterprise Edition می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه طراحی نمونه وب سایت اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی نمونه وب سایت برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Axure RP center

ویژگی های نرم افزار Axure RP Enterprise Edition :

– سادگی کار با نرم افزار

– Drag and drop ویدجت ها بر روی شبکه (نوعی visio)

– تولید نمونه های اولیه در فرمتی که رفتاری شبیه صفحات واقعی وب دارد

– صرفه جویی در وقت برای انجام کارهای تکراری با استفاده از ویدجت های و قالب های سفارشی

– شبیه سازی غنی با نشان دادن و پنهان کردن لایه ها

– ایجاد خودکار خصوصیت رابط کاربر

-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی طراحی نمونه وب سایت

– کاربردی در امر طراحی نمونه وب سایت

-انجام طراحی نمونه وب سایت با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-و ….

مشخصات نرم افزار Axure RP Enterprise Edition  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :  Axure Software Solutions

نوع نرم افزار :  ابزار طراحی نمونه وب سایت

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Axure RP Enterprise Edition

Axure RP v8.1.0.3382

Design the right solution. Create simple click-through diagrams or highly functional, rich prototypes with conditional logic, dynamic content, animations, math functions, and data-driven interactions without writing a single line of code.


Easy to share
Click a button, and Axure RP will publish your diagrams and prototypes to Axure Share on the cloud or on-premises. Just send a link (and password) and others can view your project in a browser. On mobile devices, use a browser or the Axure Share App for iOS and Android.


Diagramming and Documentation
Create flowcharts, wireframes, mockups, user journeys, personas, idea boards and more. Quickly drag and drop elements from built-in or custom libraries to create your diagrams. Then, style it with fills, gradients, line styles, and text formatting. Annotate your diagrams and prototypes to specify functionality, keep track of tasks, or store project information. Organize your notes into separate fields for different audiences. Choose which notes to present in the HTML or in an auto-generated Word document that includes screenshots.


Easier Team Collaboration
Axure RP allows multiple people to work on the same file at the same time, making it easier for your team to work together. Create a team project on Axure share or SVN and use a check-in and check-out system to manage changes. Team projects also keep a history of changes with notes for each check-in.

لینک دانلود