تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Backup4all Professional پشتیبان گیری فایل

نرم افزار Backup4all یک نرم افزار تهیه پشتیبان می باشد که برنده چندین جایزه شده است . این ابزار پشتیبان گیر برای محافظت از اطلاعات با ارزش جزئی یا کلی با انجام وظایف خودکار پشتیبان گیری، حفاظت رمز عبور  و فشرده سازی  برای صرفه جویی در فضای هارد طراحی شده است . از ویژگی های غنی که Backup4all ارائه می دهد یک رابط کاربری بصری و امکانات قابل دسترسی برای هر نوع کاربری از جمله مبتدی و حرفه ای می باشد .

با استفاده از نرم افزار Backup4all می توانید به راحتی نسخه پشتیبان تهیه و به هر محلی آنرا انتقال دهید . Backup4all از قابلیت ایجاد نسخه پشتیبان در درایو شبکه نیز پشتیبانی میکند . از دیگر قابلیت های Backup4all می توان به  تهیه پشتیبان بر روی FTP (با پشتیبانی از رمزنگاری SSL، پروکسی سرور ) اشاره کرد ، تهیه پشتیبان  CD / DVD از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد . حتی شما می توانید بر روی دیگر رسانه های قابل حمل (مانند درایوهای USB) پشتیبان امن تهیه کنید . با استفاده از ویزارد شما به راحتی می توانید به راحتی تمامی مراحل راه اندازی هر گونه نسخه پشتیبان را انجام دهید . شما می توانید با استفاده از فیلتر فایل قدرتمند اطلاعات خود را از هر راه که می خواهید به دیوایس مورد نظر منتقل کنید . هنگامی که یک پشتیبان گیری انجام می شود، شما می توانید ببینید که چه فایل هایی از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده و با استفاده از نمایش درختی مانند اکسپلورر آنها را تغییر و یا آمار مربوط به آنها را مشاهده نمایید همچنین میتوانید پشتیبان گیری بعدی را تعیین کنید .

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Backup4all Professional :

– تهیه پشتیبان به صورت هوشمند

– تهیه پشتیبان بر روی سرور های ماکروسافت آزور و آمازون اس تری

– تهیه پشتیبان بر روی دی وی دی و بلوری

– ویزارد حرفه ای همراه با محیط کاربری آسان برای کاربران آماتور و حرفه ای

– تهیه پشتیبان به صورت اتوماتیک و زمانی

– ارسال ایمیل برای یاد آوری تهیه پشتیبان

– دارا بودن پلاگین های متنوع

– صرفه جویی در زمان و هزینه

– دارای تاییدیه مایکروسافت

– قابلیت تست پشتیبان گیری

– سازگاری با ویندوز 8.1 / 8 / 7 / ویستا / سرور 2012 /

– سازگاری با نسخه 32 و 64 بیتی

 

تصاویری از محیط نرم افزار Backup4all Professional

دانلود آخرین نسخه نرم افزار Backup4all Professional همراه با کرک Backup4all-2-www.download Backup4all-3-www.download Backup4all-4-www.download.ir Backup4all-5-www.download.ir

سیستم عامل مورد نیاز :

تمامی نسخه های ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیتی

دانلود نرم افزار Backup4all Professional پشتیبان گیری فایل

لینک دانلود