تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + v3.1.35 – Win

چگونه اطلاعات خود را در بین آندروید، آی فون و رایانه مدیریت کنید؟ امروزه بیشتر و بیشتر افراد دارای بیش از یک تلفن همراه هستند. اگر شما یکی از آنها هستید، یا یکی از تلفن های Android و یک آیفون یا دو تلفن Android / iPhone، Backuptrans Android iPhone Data Transfer + باید بهترین نرم افزار برای مدیریت تمام اطلاعات خود را به طور مساوی باشد. Backuptrans Android iPhone Transfer Data + فراهم می کند تمام راه حل های مورد نیاز، از جمله انتقال آندروید داده به آیفون، انتقال آیفون داده به آندروید، داده های Android / iPhone به انتقال کامپیوتر، بازگرداندن داده ها از کامپیوتر به Android / iPhone و کپی کردن و اشتراک گذاری فایل ها در کامپیوتر شما. هنگامی که بحث از تبادل اطلاعات بین Android  و iOS به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه تبادل اطلاعات بین Android  و iOS است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به تبادل اطلاعات بین Android  و iOS به خوبی نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تبادل اطلاعات بین Android  و iOS است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تبادل اطلاعات بین Android  و iOS افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Backuptrans سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه تبادل اطلاعات بین Android  و iOS دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای تبادل اطلاعات بین Android  و iOS هستید نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + یکی دیگر از محصولات Backuptrans  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تبادل اطلاعات بین Android  و iOS بر آورده سازید. نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تبادل اطلاعات بین Android  و iOS برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تبادل اطلاعات بین Android  و iOS و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Backuptrans Android iPhone Data Transfer center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer + :– سادگی کار با نرم افزار– بکاپ گیری و بازگردانی آسان اطلاعات گوشی– انتقال مستقیم داده ها بین اندروید و آیفون– کپی داده ها از بکاپ آیتونز (موجود در کامپیوتر) به گوشی آیفون/اندروید– سیستم فایل هوشنمد برا کپی و به اشتراک گذاری داده ها بین آیفون و اندروید– انتقا دیتا بین گوشی ها و شبکه هایی مانند AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile و …– پشتیبانی از انواع گوشی های iPhone, Samsung, HTC, Motorola, Sony Ericsson, LG, Huawei و …– پرینت پیام ها و لیست مخاطبین گوشی از طریق کامپیوتر– افزودن، ویرایش و حذف مخاطبین گوشی (آیفون/اندروید) در کامپیوتر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تبادل اطلاعات بین Android  و iOS– نرم افزار کاربردی تبادل اطلاعات بین Android  و iOS-انجام تبادل اطلاعات بین Android  و iOS با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Backuptrans Android iPhone Data Transfer +  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Backuptransنوع نرم افزار :  ابزار تبادل اطلاعات بین Android  و iOSنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Backuptrans Android iPhone Data Transfer +

Backuptrans Android iPhone Data Transfer + v3.1.35

How to manage your data among Android, iPhone and computer? Nowadays, more and more people own more than one mobile phones. If you are one of them, either one Android phone and one iPhone or two Android phones/iPhones, Backuptrans Android iPhone Data Transfer + must be the the best software for managing all your data smoothly. Backuptrans Android iPhone Data Transfer + provides all needed solutions, including Android Data to iPhone transfer, iPhone Data to Android transfer, Android/iPhone data to computer transfer, restoring data from computer to Android/iPhone, and copying & sharing files on your computer.

لینک دانلود