تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Batch HXS to DOC Converter v2018.10.1103.2285 – Win

براحتی می توانید دیگر HXS به DOC تبدیل کنید. این یک مبدل قویی HXS به Word  است که می تواند کمک آن می توانید به آسانی HTML به Word DOC و DOCX به راحتی تبدیل کنید. دسته HXS TO DOC Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. HTML Compressed Help Converter برای ویندوز. ابزارهای مبدل HXS به Doc امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مبدل HXS به Doc افزوده می شود. نرم افزار Batch HXS to DOC Converter تمامی نیازهای شما را در امر مبدل HXS به Doc برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Batch HXS to DOC Converter می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل HXS به Doc برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مبدل HXS به Doc کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Batch HXS to DOC Converter را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Batch HXS TO DOC Converter center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Batch HXS to DOC Converter :– سادگی کار با نرم افزار– تبدیل فرمت دسته ای HXS– تبدیل فرمت یک فایل hxs– امکان تبدیل فرمت تمام فایل های hxs موجود در یک پوشه– پشتیبانی از منوی کلیک راست و امکان Drag (کشیدن) کردن فایل ها– پشتیبانی از بچ و خط فرمان-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مبدل HXS به Doc– نرم افزار کاربردی مبدل HXS به Doc-انجام مبدل HXS به Doc با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Batch HXS to DOC Converter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Batchنوع نرم افزار :  ابزار مبدل HXS به Docنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Batch HXS to DOC Converter

Batch HXS to DOC Converter v2018.10.1103.2285

Batch HXS TO DOC Converter is a HXS to Word DoCument Batch Converter that can convert HTML Help to Word DOC and DOCX easily. Batch HXS TO DOC Converter supports powerful search for a lot of files. A Compressed HTML Help Converter for Windows.

لینک دانلود