تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter v2018.10 – Win

شرکت Batchwork سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مبدل فایل های ppt به pptx است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مبدل فایل های ppt به pptx امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مبدل فایل های ppt به pptx است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مبدل فایل های ppt به pptx افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Batchwork سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مبدل فایل های ppt به pptx دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مبدل فایل های ppt به pptx هستید نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter یکی دیگر از محصولات Batchwork  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مبدل فایل های ppt به pptx بر آورده سازید. نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مبدل فایل های ppt به pptx همراهی خواهد کرد. نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل فایل های ppt به pptx برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مبدل فایل های ppt به pptx و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Batch PPT and PPTX Converter center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مبدل فایل های ppt به pptx– نرم افزار کاربردی مبدل فایل های ppt به pptx-انجام مبدل فایل های ppt به pptx با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Batch PPT and PPTX Converter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Batchworkنوع نرم افزار :  ابزار مبدل فایل های ppt به pptxنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Batch PPT and PPTX Converter

Batch PPT and PPTX Converter v2018.10.1103.3047

Batch PPT and PPTX Converter is a PowerPoint PPT to PPTX, PPTX to PPT Batch Converter that can convert PPT to PPTX and PPTX to PPT easily. Batch PPT TO PPTX Converter supports powerful search for batch files. A PPT and PPTX converter for PowerPoint. Batch PPT AND PPTX Converter supports project and command line. Batch PPT AND PPTX Converter has a friendly GUI so it is used very easily. Batch PPT & PPTX Converter Drag & Explorer Context supported. Batch PPT AND PPTX Converter supports an efficient Multi-Thread conversion engine. So you could control the conversion action very easily. You can stop or pause and continue it in any time. You can save your conversion work in a project file (.batch-ppt2ppt) for re-use. You can run the batch-ppt2ppt project in Microsoft Windows Explorer or command line directly.

لینک دانلود