دانلود نرم افزار Batch XLS to PDF Converter v2018.10.1103.1776 – Win

Batch XLS to PDF Converter یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت BatchSoft است که در رده نرم افزار های مبدل فایل های اکسل به پی دی اف قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مبدل فایل های اکسل به پی دی اف امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Batch XLS to PDF Converter را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مبدل فایل های اکسل به پی دی اف است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Batch XLS to PDF Converter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف همراهی خواهد کرد. نرم افزار Batch XLS to PDF Converter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل فایل های اکسل به پی دی اف برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Batch XLS to PDF Converter center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Batch XLS to PDF Converter :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مبدل فایل های اکسل به پی دی اف– نرم افزار کاربردی مبدل فایل های اکسل به پی دی اف-انجام مبدل فایل های اکسل به پی دی اف با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Batch XLS to PDF Converter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :  BatchSoftنوع نرم افزار :  ابزار مبدل فایل های اکسل به پی دی افنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Batch XLS to PDF Converter

Batch XLS to PDF Converter v2018.10.1103.1776

Batch XLS TO PDF Converter is a Excel to PDF, XLS/XLSX to PDF Batch Converter that can convert Excel XLS/XLSX to PDF (Portable Document Format) easily. Batch XLS TO PDF Converter supports powerful search for a lot of files. A PDF publisher for Excel. Batch XLS TO PDF Converter supports project and command line. Batch XLS TO PDF Converter has a friendly GUI so it is used very easily. Batch XLS TO PDF Converter Drag and Explorer Context supported. Batch XLS TO PDF Converter supports an efficient Multi-Thread conversion engine. So you could control the conversion action very easily. You can stop or pause and continue it in any time. You can save your conversion work in a project file (.batch-xls2pdf) for re-use. You can run the batch-xls2pdf project in Microsoft Windows Explorer or command line directly.

لینک دانلود