تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Becky! Internet Mail v2.74.02 – Win

Becky! Internet Mail یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Becky است که در رده نرم افزار های مدیریت ایمیل قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت ایمیل است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت ایمیل امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Becky! Internet Mail را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت ایمیل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Becky! Internet Mail با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت ایمیل همراهی خواهد کرد. نرم افزار Becky! Internet Mail تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت ایمیل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت ایمیل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Becky! Internet Mail center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Becky! Internet Mail :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت ایمیل– نرم افزار کاربردی مدیریت ایمیل-انجام مدیریت ایمیل با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Becky! Internet Mail  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Beckyنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت ایمیلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Becky! Internet Mail

Becky! Internet Mail v2.74.02

Becky! is a multi-featured E-mail client specialized for Windows and the Internet. Becky! Internet Mail is an email client that creates multiple mailboxes. You will find many features which are expected for an Internet E-mail software, and some of them would be beyond your expectations.


Here are some key features of "Becky! Internet Mail":
- You can create multiple mailboxes, of course. Moreover, you can create multiple "profiles" for each mailbox. This feature is especially useful if you use laptop computer. You can switch between several different settings, like "LAN" and dialup, for the same mailbox.
- New protocols are supported -- IMAP4rev1 for e-mail and LDAP for the address book.
- Fast! You can manage thousands of e-mail at your fingertip.
- You can write HTML e-mail with Becky!. If you have Microsoft Internet Explorer ver5 or higher installed, Becky! is a complete HTML enabled e-mail client.
- Flexible template capability. You can prepare standardized e-mail format for business and personal e-mail. You can also create HTML template, of course.

لینک دانلود