تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار FlowMaster CONNECT Edition v10.02.00.01 – Win

انجام محاسبات هیدرولیک در صفحه گسترده یک فرایند خطا است. FlowMaster به شما کمک می کند تا محاسبات هیدرولیکی را برای ده ها تن از انواع عناصر، از لوله ها و کانال های باز برای رها کردن ورودی ها و حوالی ها انجام دهید. FlowMaster بهره وری طراحی را بهبود می بخشد، در نهایت هزینه های پروژه را صرفه جویی می کند. رابط FlowMaster به اندازه کافی ساده است که ساده ترین مدل است که تا به حال استفاده کرده اید، با این حال بسیار قدرتمند، در عرض چند دقیقه مشکلات واقعی حل خواهد شد.  ابزارهای تحلیل محاسبات هیدرولیک امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تحلیل محاسبات هیدرولیک افزوده می شود. نرم افزار Bentley FlowMaster CONNECT Edition تمامی نیازهای شما را در امر تحلیل محاسبات هیدرولیک برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Bentley FlowMaster CONNECT Edition می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تحلیل محاسبات هیدرولیک برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه تحلیل محاسبات هیدرولیک کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Bentley FlowMaster CONNECT Edition را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Bentley FlowMaster CONNECT center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley FlowMaster CONNECT Edition :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و آنالیز ورودی (Inlet) های Grate و Curb و Ditch و Slotted و ترکیبی– انجام محاسبات هیدرولیکی بر اساس متد FHWA شماره 21 و 22– طراحی و آنالیز کانال‌ها، گودال‌ها و سطوح آزاد لوله‌ها با هر شکی هندسی– تخمین اندازه آب‌بند با در نظر گرفتن تخلیه، ضرایب، تراز سرریز، فراز آب و فرود آب– تحلیل محاسبات بر اساس شکل هندسی سدها و آب‌گیرها– پشتیبانی از هندسه‌های کروی، مربعی، بیضوی، پارابولیک و نامنظم– مدل‌سازی سدها و آب‌گیرهای مستطیلی، V شکل، Cipolletti و دلخواه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تحلیل محاسبات هیدرولیک– نرم افزار کاربردی تحلیل محاسبات هیدرولیک-انجام تحلیل محاسبات هیدرولیک با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley FlowMaster CONNECT Edition  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Bentleyنوع نرم افزار :  ابزار تحلیل محاسبات هیدرولیکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley FlowMaster CONNECT Edition

Bentley FlowMaster CONNECT Edition Update 2 v10.02.00.01

Doing hydraulic calculations in a spreadsheet is an error-prone process. FlowMaster helps you perform hydraulic calculations for dozens of element types, from pipes and open channels to drop inlets and weirs. FlowMaster improves design productivity, ultimately saving project costs. FlowMaster’s interface is simple enough to be the easiest model you have ever used, yet so powerful, you will be solving real problems in just minutes.

لینک دانلود