دانلود نرم افزار Bentley LEGION R6.5.3 x64 – Win

شبیه سازی و تجزیه و تحلیل ترافیک پا در دارایی های زیربنایی که شامل ایستگاه های راه آهن و مترو، استادیوم ها، مراکز خرید و فرودگاه ها هستند. طرح دقیق تست و برنامه های عملیاتی یا تجاری را برای افزایش سرعت، کنترل راه، مدیریت جمعیت و راهبردهای ایمنی و امنیت، تست می کند. با استفاده از نرم افزار LEGION می توانید از فضا برای بهبود ایمنی، کارایی و درآمد بهینه سازی کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت ترافیک انسانی هستید، بی شک نام شرکت Bentley را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت ترافیک انسانی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت ترافیک انسانی داده است. نرم افزار Bentley LEGION یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت ترافیک انسانی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت ترافیک انسانی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Bentley LEGION یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت ترافیک انسانی است  که محصول شرکت Bentley بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت ترافیک انسانی است. نرم افزار Bentley LEGION با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت ترافیک انسانی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Bentley LEGION تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Bentley LEGION می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App LEGION screen 1 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley LEGION :– سادگی کار با نرم افزار– شبیه‌سازی و تخمین ترافیک انسانی در محیط‌های تعریف شده– ارائه استراتژی‌های مفید برای کاهش ترافیک انسانی– مدیریت بهتر مراکز عمومی و افزایش امنیت در مکان‌های شلوغ– افزایش عمر مکان‌های عمومی با مدیریت صحیح رفت و آمد انسانی– پیش‌بینی شرایط خاص و شلوغی‌های بیش از اندازه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت ترافیک انسانی– نرم افزار کاربردی مدیریت ترافیک انسانی-انجام مدیریت ترافیک انسانی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley LEGION  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Bentley LEGIONنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت ترافیک انسانینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley LEGION

Bentley LEGION R6.5.3 x64

Simulate and analyze the foot traffic on infrastructure assets that include rail and metro stations, stadiums, shopping malls, and airports. Accurately test designs and operational or commercial plans to enhance footfall, wayfinding, crowd management, and safety and security strategies. With LEGION software, you can optimize the use of space to improve safety, efficiency, and revenue.

لینک دانلود