تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft v10.11.00.36 x64 – Win

با MicroStation PowerDraft شما توانایی طراحی، مستند سازی و جزئیات پروژه های هر اندازه یا پیچیدگی را دارید. شما یک معمار، مهندس، پیمانکار یا GIS حرفه ای هستید، می توانید از PowerDraft به عنوان یک همدم برای هر برنامه طراحی یا طراحی CAD استفاده کنید. PowerDraft به شما این امکان را می دهد که به راحتی و قابل اطمینان بودن، تولید و ارائه دقیق و دقیق محصولات فیزیکی و الکترونیکی را انجام دهید. نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های طراحی دو بعدی پیشرفته است که توسط گروه نرم افزاری Bentley طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی دو بعدی پیشرفته به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های طراحی دو بعدی پیشرفته کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه طراحی دو بعدی پیشرفته برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Bentley MicroStation PowerDraft با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه طراحی دو بعدی پیشرفته هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App Bentley MicroStation PowerDraft center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft :– سادگی کار با نرم افزار– محیط کاری آشنا و یکپارچه با MicroStation– قابلیت کار با طراحی‌های سه‌بعدی به صورت محدود– پشتیبانی از iModel 2.0 و SketchUp 2018– قابلیت تبدیل فایل‌های V8i به CONNECT– سازگار با سایر محصولات بنتلی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی دو بعدی پیشرفته– نرم افزار کاربردی طراحی دو بعدی پیشرفته-انجام طراحی دو بعدی پیشرفته با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley MicroStation PowerDraft  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Bentleyنوع نرم افزار :  ابزار طراحی دو بعدی پیشرفتهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe  

Bentley MicroStation PowerDraft

Bentley MicroStation PowerDraft CONNECT Edition Update 11 v10.11.00.36 x64

With MicroStation PowerDraft, you have the power to design, document, and detail projects of any size or complexity. Whether you are an architect, engineer, contractor, or GIS professional, you can use PowerDraft as a companion to any modeling or CAD design application. More than just computer-aided drafting software, PowerDraft enables you to develop and produce precise and rich physical and electronic deliverables easily and reliably.

لینک دانلود