تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Bentley Pointools CONNECT v10.01.00.01 x64 – Win

Bentley Pointools توسط Pointools Vortex، موتور برجسته نقطه ای صنعت این شرکت طراحی شده است که امکان پشتیبانی از ابرهای بسیار بزرگ را فراهم می کند. شما می توانید در مجموعه داده های بزرگ با میلیاردها امتیاز کار کنید، پارامترهای صحنه را به طور تعاملی مدیریت کنید و به سرعت بارگذاری و تخلیه مدل POD های نقطه ای فرمت بومی خود را بسازید. شما جریان با کارایی بالا را با حداکثر رساندن بصری چگالی نقطه، ابراز و جزئیات خواهید دید. پردازش نقاط ابری امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Bentley Pointools یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های پردازش نقاط ابری قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه پردازش نقاط ابری است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های پردازش نقاط ابری امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Bentley Pointools را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های پردازش نقاط ابری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Bentley Pointools با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه پردازش نقاط ابری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Bentley Pointools تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

App Bentley Pointools CONNECT Edition center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley Pointools :– سادگی کار با نرم افزار– تعیین نقاط مشکل دار و Clash ها در نقاط ابری و برطرف کردن ایراد آن‌ها– مقایسه و تمیز دادن بین نقاط ابری و حذف نقاط تکراری– ویرایش حجم بالای Dataset ها تا 128 لایه– پردازش و مصورسازی نقاط ابری بزرگ– بازبینی و علامت‌گذاری نقاط ابری خاص-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پردازش نقاط ابری– نرم افزار کاربردی پردازش نقاط ابری-انجام پردازش نقاط ابری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley Pointools  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Bentleyنوع نرم افزار :  ابزار پردازش نقاط ابرینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley Pointools

Bentley Pointools CONNECT Edition Update 1 v10.01.00.01 x64

Bentley Pointools is powered by Pointools Vortex, the industry’s leading point-cloud engine, which enables the support of very large point clouds. You can work on huge datasets with billions of points, manage scene parameters interactively, and rapidly load and unload native format point-cloud POD models. You will experience high-performance streaming with visual maximizing of point-cloud density, clarity, and detail.

لینک دانلود