تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition Update 2 v10.02.00.01 – Win

Bentley PondPack CONNECT Edition یک برنامه مدل سازی طوفانی قدرتمند است که به مهندسان کمک می کند تا شبکه های پیچیده و پیچیده ای را تجزیه و تحلیل و طراحی کنند. از طرح های سایت اصلی تا مطالعات جامع زهکشی، می توانید بارش و رواناب را از حوضه های شهری و روستایی به منظور طراحی امکانات بازداشتی و نگهداری، ساختارهای خروجی و کانال ها، مدل کنید. رابط کاربری بصری و آسان برای استفاده آسان، طراحی مجدد حوضچه را ساده می کند در حالی که موتور محاسبه دقیق پیچیدگی مدل سازی حوضچه های مرتبط را مدیریت می کند. ابزارهای مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی افزوده می شود. نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition تمامی نیازهای شما را در امر مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Bentley PondPack CONNECT Edition center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– توسعه زیرساخت‌های شهری و ساختمانی جهت مقابله با سیل و باران– طراحی مسیرها، کانال‌ها و خروجی‌های آب‌های سطحی– ارائه راه‌کارهای مناسب جهت مقابله با ذوب شدن یخ‌های قطبی– تحلیل دراز مدت راه‌کارهای پیاده شده جهت ارزیابی عملکرد پروژه– سازگار با سایر نرم فزارهای شرکت بنتلی مخصوصاً WaterGEMS-ابزار بسیار قویی مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی– نرم افزار کاربردی مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی-انجام مدیریت بارندگی ها و آب های سطحی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley PondPack CONNECT Edition  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Bentley نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت بارندگی ها و آب های سطحینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley PondPack CONNECT Edition

Bentley PondPack CONNECT Edition Update 2 v10.02.00.01

Bentley PondPack CONNECT Edition is a powerful stormwater modeling program that helps engineers analyze and design simple and complex watershed networks. From basic site designs to complex drainage studies, you can effectively model rainfall and runoff from urban and rural watersheds to design detention and retention facilities, outlet structures, and channels. The intuitive and easy-to-use interface simplifies detention pond design while the robust calculation engine handles the complexity of interconnected pond modeling.

لینک دانلود