تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Bentley RM Bridge Enterprise v11.04.00.17 x64 – Win

وظایف تحلیلی عظیم را ساده و صرفه جویی در زمان بر روی چالش های مهندسی پیچیده با در نظر گرفتن یک رویکرد یکپارچه در طراحی و ساخت سیستم های پل خود را با پل RM به سادگی و سهولت انجام دهید. انجام طراحی، تجزیه و تحلیل و شبیه سازی ساخت و ساز برای تعیین مقاومت در برابر حوادث لرزه ای و طبیعی و تجزیه و تحلیل سهام نورد. اعمال فرآیندهای بصری که به سرعت اطلاعات را از رشته های مختلف برای تصمیم گیری های مهندسی قابل اطمینان تولید می کند. شما همچنین می توانید با استفاده از OpenRoads و OpenBridge Modeler توانایی درون سازمانی را به صورت بصری تعیین کنید که چگونه پل پیشنهادی شما بر عناصر پروژه موجود و پیشنهاد شده تاثیر می گذارد. موقعیت ها، جهت ها و بزرگی بارها را به صورت گرافیکی تجسم کنید.امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف طراحی پل های فلزی و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور طراحی پل های فلزی در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه طراحی پل های فلزی برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  Bentley RM Bridge Enterprise یک نرم افزار در گروه طراحی پل های فلزی است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار Bentley RM Bridge Enterprise به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد طراحی پل های فلزی است. از ویژگی های مهم نرم افزار Bentley RM Bridge Enterprise می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App Bentley RM Bridge Enterprise center

ویژگی های نرم افزار Bentley RM Bridge Enterprise :– سادگی کار با نرم افزار– فراهم کردن یک مدل‌سازی کاملاً یکپارچه برای اقتصادی کردن طراحی پل‌ها– قابلیت استنتاج مستقیم از مدل‌های آنالیز شده– فراهم کردن یک فرآیند مدل‌سازی و تجزیه و تحلیل تکرار شونده– هسته اصلی نرم افزارهای خانواده طراحی پل RM– ارائه ماژول‌های یکپارچه ای برای مهندسی و ساخت و ساز پل-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی پل های فلزی– نرم افزار کاربردی طراحی پل های فلزی-انجام طراحی پل های فلزی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Bentley RM Bridge Enterprise  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Bentleyنوع نرم افزار :  ابزار طراحی پل های فلزینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Bentley RM Bridge Enterprise

Bentley RM Bridge Enterprise CONNECT Edition Update 4 v11.04.00.17 x64

Streamline massive analytical tasks and save time on complex engineering challenges by taking a more integrated approach in the design and construction of your bridge systems with RM Bridge. Perform bridge design, analysis, and construction simulation to determine resiliency during seismic and natural events and analyze rolling stock. Apply visual processes that quickly generate information from multiple disciplines to make reliable engineering decisions. You can also leverage intraoperability with OpenRoads and OpenBridge Modeler to visually determine how your proposed bridge impacts existing and proposed project elements. Visualize the positions, directions, and magnitudes of loads graphically.

لینک دانلود