تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Better File Attributes v2.12.0 – Win

Better File Attributes اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت تغییر اصلاح، ایجاد و آخرین دسترسی تاریخ فایل ها از داخل ویندوز اکسپلورر تغییر دهید. نرم افزار  Better File Attributes یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل است که توسط گروه نرم افزاری BetterFile طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Better File Attributes به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Better File Attributes با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Better File Attributes را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir Better File Attributes center

ویژگی های نرم افزار Better File Attributes :– سادگی کار با نرم افزار– تغییر تاریخ ایجاد– تغییر تاریخ آخرین دسترسی– کار کردن همزمان بر روی چندین فایل– تغییر فقط اطلاعات زمان یا تاریخ– تغییر فایل ها یا پوشه ها به تنهایی– تغییر تمام فایل ها و پوشه های موجود در تمام زیر پوشه ها– تنظیم زمان و تاریخ حال– ادغام کامل با ویندوز اکسپلورر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل– نرم افزار کاربردی مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل-انجام مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایل با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Better File Attributes  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   BetterFileنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت تاریخ و زمان ایجاد یک فایلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Better File Attributes

Better File Attributes v2.12.0

Better File Attributes allows users to quickly change the modification, creation and 'last accessed' dates of files from within the Windows Explorer.

لینک دانلود