تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار BirdFont 3.22.0 – Win

BirdFont یک ویرایشگر فونت رایگان و متن باز است که به شما اجازه می دهد تا گرافیک بردار را ایجاد و فونت های TTF، EOT و SVG را طراحی کنید. BirdFont شما را قادر می سازد به راحتی کار خود را بر روی فونت خود را به محض این که شما راه اندازی برنامه بدون پیچیده چیز سخت به دنبال ابزار. رابط کاربری در یک روش بسیار کاربردی به شما اجازه می دهد تا دسترسی آسان به تمام ویژگی های مورد نیاز برای شروع فرآیند خلاقانه را فراهم کنید. هنگامی که بحث از طراحی فونت جدید به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار BirdFont اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی فونت جدید است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی فونت جدید به خوبی نرم افزار BirdFont را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی فونت جدید است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی فونت جدید افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون BirdFont سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی فونت جدید دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی فونت جدید هستید نرم افزار BirdFont یکی دیگر از محصولات BirdFont  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی فونت جدید بر آورده سازید. نرم افزار BirdFont تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی فونت جدید برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی فونت جدید و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Birdfonts center

ویژگی های نرم افزار BirdFont :– سادگی کار با نرم افزار– امکان ساخت فونت های جدید– امکان ویرایش فونت های سیستمی– قابلیت چت بین سیستم های متصل– امکان ساخت حروف و اعداد با طرح دلخواه– ابزار های طراحی فوق حرفه ای-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی فونت جدید– نرم افزار کاربردی طراحی فونت جدید-انجام طراحی فونت جدید با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار BirdFont  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   BirdFontنوع نرم افزار :  ابزار طراحی فونت جدیدنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

BirdFont

BirdFont 3.22.0

BirdFont is a free and Open Source font editor that lets you create vector graphics and export TTF, EOT & SVG fonts. BirdFont enables you to easily start working on your own font as soon as you launch the program without complicating things with hard to follow tools. The interface is mapped out in a very functional way providing you with easy access to all the features needed to start the creative process.

لینک دانلود