تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Bitdefender Antivirus Plus 2018 v22.0.17

به روز رسانی :

1397/02/05 نسخه Bitdefender Antivirus Plus 2018 v22.0.17 اضافه شد .

یکی از قوی ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های آنتی ویروس در سراسر جهان می باشد که توسط کمپانی Softwin طراحی و ارائه شده است . نرم افزار Bitdefender AntiVirus دارای بانک اطلاعاتی گسترده ای از انواع ویروس ها، کرم ها و … است و دارای قابلیت آپدیت و بروز رسانی می باشد . قدرت و توانایی نرم افزار Bitdefender AntiVirus در شناسایی ویروس ها و تهدیدها باعث شده است که همواره در نظرسنجی ها، نرم افزار بیت دفندر بالاتر از رقبای دیگر خود قرار بگیرد . در هسته ی نرم افزار آنتی ویروس Bitdefender موتور ضد ویروس دقیق و قابل اعتمادی وجود دارد . کمپانی AV-Test (سازمان مستقل امنیت فناوری اطلاعات) اعلام کرده است که آخرین نسخه نرم افزار Bitdefender می تواند تا 3 سال بهترین محافظ و تامین کننده ی امنیت سیستم کامپیوتری شما باشد . نرم افزار Bitdefender در امتحانی که کمپانی AV-Test برگزار کرد توانست میزان 100% از تهدیدهایی که کامپیوتر را در خطر قرار می دادند را بلاک کند .

در نسخه ی نرم افزار BitDefender AntiVirus Plus 2015 بسیاری از آپشن های موجود در برنامه پیشرفت های چشمگیری داشته اند . برای مثال نرم افزار Bitdefender’s Wallet نه تنها “رمز عبور” و “کلمه کاربری” شما را به خاطر می سپارد، بلکه در هنگام مراجعه ی شما به درگاه های پرداخت اینترنتی، به صورت خودکار فرم های پرداخت شما را پر خواهد کرد . برنامه ی Vulnerability Scanner آپدیت ها و پچ های جدید را برای شما شناسایی و دانلود می کند . یکی از قابلیت های جدید نرم افزار BitDefender AntiVirus Plus ، برنامه ی Activity Profiles است . شما با کمک این برنامه می توانید به بهینه سازی سیستم کامپیوتری خود کمک کنید . به عنوان مثال اگر در هنگام بازی این برنامه را در حالت Game Profile قرار دهید نرم افزار BitDefender تمامی سرویس ها و نرم افزارهای غیرضروری شما را از کار می اندازد تا سیستم شما بتواند با حداکثر سرعت پردازش بازی را انجام دهد و یا حالت Movie Profile که زمانی شما شروع به دیدن فیلم می کنید آغاز به کار می کند . در این هنگام نرم افزار Bitdefender با تغییر تنظیمات خود بهترین افکت های تصویری را برای شما انتخاب می کند و یا در حالت Battery Mode، نرم افزار با تغییر تنظیمات خود و ویندوز بهترین حالت را برای نگه داری انرژی قرار می دهد .

اگر هنوز نگران پردازش سیستم کامپیوتری خود هستید، گزینه ی (Tuneup section (Tools > Tuneup شش آیتم جدید را برای ارتقای پردازش کامپیوتر شما ارائه می کند : Boot Optimizer، PC Clean-Up، Disk Defragmenter، Registry Cleaner،Registry Recovery و Duplicate Finder . و اگر کار کردن با همه ی این برنامه ها کمی برایتان پیچیده است، می توانید با برنامه ی جدید One-Click Optimizer تمام سیستم خود را به راحتی پاکسازی کنید .

البته در کنار همه ی این موارد، مهم ترین امر تامین امنیت نرم افزاری سیستم شما توسط نرم افزار Bitdefender Antivirus می باشد که برای این کار گزینه های زیادی در اختیار شما قرار دارد . با قرارگرفتن ویجتی از نرم افزار بر روی دسکتاپ شما، اسکن و پاکسازی فایل ها و همچنین کنترل امنیت کامپیوتر شما بسیار راحت تر شده است . برنامه USB Immunizer از آلوده شدن دستگاه های اتصال به USB شما جلوگیری خواهد کرد . برنامه Bitdefender’s Rescue Mode محیطی امن و آرام را بر روی دسکتاپ شما حاکم می کند و سرسخت ترین تهدید ها و ویروس ها را از پا در می آورد.

Bitdefender Total Security 2018

ویژگی های نرم افزار BitDefender AntiVirus :

– قابلیت شناسایی تهدیدها و ویروس ها با اسفاده از برنامه B-HAVE . این برنامه با زیر نظر گرفتن برنامه ها و با استفاده از تکنولوژی های جدید، رفتار های مشکوک ویروس ها را شناسایی می کند

– امکان شناسایی نرم افزار های جاسوسی و نرم افزارهای کنترل از راه دور (موسوم به Spyware ها و Rookit ها)

– برنامه Web Scanning که از آلوده شدن ویندوز شما در هنگام گشت و گذار در اینترنت جلوگیری می کند

– برنامه ی جدید Activity Profiles است . شما با کمک این برنامه می توانید به بهینه سازی سیستم کامپیوتری خود کمک کنید . به عنوان مثال اگر در هنگام بازی این برنامه را در حالت Game Profile قرار دهید نرم افزار BitDefender تمامی سرویس ها و نرم افزارهای غیرضروری شما را از کار می اندازد تا سیستم شما بتواند با حداکثر سرعت پردازش بازی را انجام دهد و یا حالت The Movie Profile زمانی که شما شروع به دیدن فیلم می کنید آغاز به کار می کند . در این هنگام نرم افزار Bitdefender با تغییر تنظیمات خود بهترین افکت های تصویری را برای شما انتخاب می کند و یا در حالت Battery Mode، نرم افزار با تغییر تنظیمات خود و ویندوز بهترین حالت را برای نگه داری انرژی قرار می دهد .

– برنامه ی Bitdefender’s Wallet که از اطلاعات شما به هنگام پرداخت های اینترنتی محافظت می کند

– زیر نظر گرفتن و مراقبت از ویروس هایی که به روش اشتراک گذاری به صورت P2P و یا ارتباط از راه مسنجر ها رد و بدل می شوند

– كنترل و زیرنظر گرفتن ایمیل های دریافتی و ارسالی

– دارای FireWall پر قدرت (دیوار آتش)

– برنامه ی Vulnerability Scanner آپدیت ها و پچ های جدید را برای شما شناسایی و دانلود می کند

– برنامه USB Immunizer برای جلوگیری کردن از آلوده شدن دستگاه های اتصال به USB

– قابلیت کنترل و زیر نظر گرفتن پهنای باند و ترافیک اینترنت به صورت کامل و ایجاد قوانین مختلف برای تمامی نرم افزارهایی که قصد ارتباط با اینترنت را دارند . به این شکل که بدون اجازه شما هیچ نرم افزار اجازه ی برقراری ارتباط با اینترنت را نخواهد داشت

– فیـلتر کردن ایمیل های آلوده و هرزنامه ها

– سازگاری با برنامه Outlook مایکروسافت

– قابلیت به روز رسانی و آپدیت ساعتی

– هسته ویروس فوق العاده قوی در موتور نرم افزار

– قابلیت سریع اسکن هارد دیسک

– سطح امنیتی بسیار بالا در مقابله با هکرها و حملات آنها

– و …

لینک دانلود