دانلود آنتی ویروس Bitdefender Total Security 2020 v2.0.21.297

به روز رسانی :

1398/12/14 نسخه v2.0.21.297 اضافه شد .

Bitdefender Total Security

نرم افزاری قدرتمند و بیش فعال برای مقابله با هرگونه تهدید اینترنتی است . نرم افزار Bitdefender Total Security علاوه بر مراقبت و تهیه نسخه پشتیبان از سیستم، سرعت سیستم شما را نیز کاهش نمی دهد . نرم افزار Bitdefender Total Security مخلوطی از روش های مقابله با ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی، هکرها، اسپم و دیگر تهدیدهای اینترنتی می باشد . BitDefender Total Security شامل برنامه های آنتی ویروس، دیوار آتش، کنترل حریم شخصی،(TuneUp (registry cleaner، PC cleaner،file shredder،disk defragmenter و مدیریت Back Up برای کاربران منزل و شرکت ها است .

نرم افزار Bitdefender Total Security

امنیت مطلقی را برای کسانی که شیوه ی زندگی اینترنت محور دارند فراهم می کند . رابط کاربری نرم افزار BitDefender بسیار جذاب است و پنجره ی نرم افزار بر اساس رزولوشن های مختلف به طور خودکار تغییر می کند . اکنون در نرم افزار BitDefender Total Security کارهای معمول و روزانه تنها با یک کلیک امکان پذیر هستند .ویژگی های BitDefender Total Security :– Active Virus Control : این برنامه رفتارهای نرم افزارهای سیستم کاربران را برای یافتن ویروس و تهدیدهای ناشناخته بررسی می کند– Rescue mode : این برنامه کامپیوتر کاربر را در محیط های امن Reboot می کند تا بتواند بهتر به عملیات پاکسازی رسیدگی کند– Virtualized Browser : این برنامه مرورگر سیستم را در محیطی تحت نظارت نرم افزار Bitdefender ایزوله می کند تا هرگونه تهدید اینترنتی را دفع کند– Vulnerability Scanner : این برنامه آپدیت ها و پچ های جدید را شناسایی و نصب می کند– Antispam : از ورود پیام های الکترونیک ناخواسته به درون صندوق پستی کاربران جلوگیری می کند– Firewall : اتصالات اینترنتی کاربران را نظارت می کند و جلوی دسترسی افراد غریبه را به Wi-Fi می گیرد– Parental Control : محتوای نامناسب سایت های اینترنتی را بلاک می کند، قابلیت محدود کردن دسترسی به اینترنت در ساعات مشخص در روز . این برنامه والدین را قادر می سازد که از راه دور   فعالیت اینترنتی کودکان خود را چک کنند– Autopilot : برنامه ای که قادر است کنترل امور را به صورت خودکار در دست بگیرد . این نرم افزار باعث می شود که امور امنیتی به صورت خودکار انجام شوند و نیازی به اجازه ی شما برای هرگونه   فعالیت امنیتی نباشد– Search Advisor : برنامه ای که سایت های خطرناک را در فهرست جستجوی Google و Bing مشخص می کند– Scan Dispatcher : برنامه ای که به صورت مرتب در حال اسکن سیستم کاربران می باشد یدون اینکه تاثیری در سرعت و روند پردازش فعالیت ها داشته باشد– Tune-Up : فایل های غیرضروری را به منظور عملکرد بهتر سیستم حذف می کند– فیلترینگ شخصی اطلاعات : از خروج هرگونه اطلاعات مهم و شخصی کاربر به بیرون از کامپیوتر جلوگیری می کند– Antiphising : وبسایت هایی را که سعی در سرقت اطلاعات از کارت های اعتباری افراد دارند را بلاک میکند– Chat Encryption : مکالمات شخصی شما در Yahoo! و MSN Messenger را محافظت می کند– File Encryption : کاربران می توانند با استفاده از این نرم افزار فایل های محرمانه ی خود را قفل گذاری کنند– Safebox : این برنامه به صورت اتوماتیک از فایل ها و پوشه های کاربران بر روی سروری در راه دور نسخه پشتیبان تهیه می کند– لینک هایی که دوستانتان در Facebook و Twitter برایتان ارسال می کنند را فیلتر می کند
نام: Bitdefender Total Security
شرکت سازنده: bitdefender
ورژن: v2.0.21.297
آپدیت: 2020
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Bitdefender Total Security 2020 v2.0.21.297

The new Oneclick Optimiser pops up soon after installation to tell you there's space to be freed up. The catch to this, though, is that along with temporary files, login cookies also disappear. Logging back into all your sites without a password manager, even in your browser, would be a painful exercise and one you should be warned about. What's more, the optimiser regularly pops up, and running it a second time logs you back out again.  Also pushed to the front is the concept of profiles. These kick in automatically when you're watching a movie, or playing a game, for example. The different modes prevent popups, or put off housekeeping events until the software detects that they're appropriate.

لینک دانلود