تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard v6.3 – Win

بدون شک این BAT Converter یک ابزار فرمانده است که به صرفه جویی در وقت کمک می کند و تلاش کاربر را در فرآیند تبدیل ایمیل BAT کاهش می دهد. این همه در یک نرم افزار برای تبدیل فایل های BAT TBB به عنوان آن است که قادر به واردات BAT به چشم انداز، BAT TBB به Office 365، BAT TBB به تبادل سرور، BAT TBB به ایمیل، BAT TBB به Adobe ، BAT TBB به Windows Live Mail، BAT TBB به فرمت richtext و BAT TBB به فرمت های HTML. کاربر به راحتی می تواند ایمیل مورد نظر را انتخاب کرده و فرمت فایل را انتخاب کند تا اطلاعات ایمیل BAT خود را تبدیل کند. هنگامی که بحث از مبدل فایل های BAT  به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه مبدل فایل های BAT  است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به مبدل فایل های BAT  به خوبی نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مبدل فایل های BAT  است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مبدل فایل های BAT  افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون BitRecover سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مبدل فایل های BAT  دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مبدل فایل های BAT  هستید نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard یکی دیگر از محصولات BitRecover  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مبدل فایل های BAT  بر آورده سازید. نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل فایل های BAT  برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مبدل فایل های BAT  و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App BitRecover BAT Converter Wizard center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از حالت تبدیل دو جانبه– شناسایی خودکار فایل های TBB– ذخیره موقعیت داده ها– به روز رسانی فایل PST پیش فرض– سرعت بالای تبدیل اطلاعات– ذخیره داده ها در مسیر دلخواه، پس از تبدیل-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مبدل فایل های BAT– نرم افزار کاربردی مبدل فایل های BAT-انجام مبدل فایل های BAT  با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار BitRecover BAT Converter Wizard  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   BitRecoverنوع نرم افزار :  ابزار مبدل فایل های BATنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

BitRecover BAT Converter Wizard

BitRecover BAT Converter Wizard v6.3

It is all in one software to convert The BAT TBB files as it is capable to import The BAT to Outlook, BAT TBB to Office 365, BAT TBB to Exchange Server, BAT TBB to Mac Mail, BAT TBB to Adobe Document, BAT TBB to Windows Live Mail, BAT TBB to Rich Text Format and BAT TBB to HTML formats. User can easily select the required email and opt the file format to convert their BAT email data. Undoubtedly this BAT Converter is a commanding tool which helps to save time and shrinks user's effort in BAT email conversion process.

لینک دانلود