دانلود نرم افزار Perfect Keylogger v1.9.7.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/27نسخه جدید Perfect Keylogger v1.9.7.0 اضافه شد.

ابزارهای نظارت بر سیستم امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های نظارت بر سیستم افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون BlazingTools سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه نظارت بر سیستم دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای نظارت بر سیستم هستید نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger یکی دیگر از محصولات BlazingTools  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه نظارت بر سیستم بر آورده سازید. شرکت BlazingTools مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه نظارت بر سیستم همراهی خواهد کرد. نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای نظارت بر سیستم برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه نظارت بر سیستم کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

Perfect Keylogger center

ویژگی های نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی نظارت بر سیستم– کاربردی در امر نظارت بر سیستم-انجام نظارت بر سیستم با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار BlazingTools Perfect Keylogger  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   BlazingToolsنوع نرم افزار :  ابزار نظارت بر سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

BlazingTools Perfect Keylogger

BlazingTools Perfect Keylogger

Do you want to know what employees are doing online? Or perhaps you want to check up on your children or spouse and know what they are doing on the computer? With Perfect Keylogger it is possible in just 2 minutes! This program runs on the installed computer, fully hidden from its users, and logs everything that is typed in a protected file. Install Perfect Keylogger and find out the Truth!

لینک دانلود