تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Boris FX Continuum Complete 2020 v13.0.3.929 for Adobe/OFX

به روز رسانی :

1398/12/27 نسخه v13.0.3.929 اضافه شد.

Boris FX Continuum Complete

نرم افزاری کاربردی برای ایجاد افکت های ویژه تصویری است. در واقع این نرم افزار مجموعه پلاگین برای برنامه های کاربردی Adobe، Apple، Avid و OFX، ویژگی های Continuum از Image Restoration، Text Extruded، Titling و Object 3D، Chromakey و Compositing، Particles ها، و تثبیت کننده تصویر است. Continuum برای ویرایشگران و سازندگان NLE به طور یکسان با Masked و Plar Track Pixel Chooser که توسط تکنولوژی Mocha برنده جایزه اسکار شده است، به طور مجتمع طراحی شده است.

نرم افزار Boris FX Continuum Complete

با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر ایجاد افکت های ویژه تصویری به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ایجاد افکت های ویژه تصویری برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.
نام: Boris FX Continuum Complete
حجم فایل: 248 مگابایت
شرکت سازنده: Boris FX
ورژن: v13.0.3.929
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Boris FX Continuum Complete 2020 v13.0.3.929 for Adobe/OFX - Win

A plug-in collection for Adobe, Apple, Avid and OFX host applications, Continuum features range from Image Restoration, to Extruded Text, titling and 3D Objects, to Chromakey and Compositing, Particles, and Image Stabilization. Continuum serves NLE editors and Compositors alike with the newly integrated Masking and Planar Tracking Pixel Chooser powered by Academy Award-winning Mocha technology.

لینک دانلود