تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار BrainCell Protectorion v4.0.0.83 – Win

BrainCell Protectorion حداکثر داده ها و امنیت رمز عبور را برای شرکت ها، تیم ها و کاربران تک فراهم می کند. همه جا و در هر زمان: در رایانه های شخصی، در ابر و درایوهای شبکه و همچنین درایوهای فلش. – رمزگذاری در پرواز با AES 256 بیت (شامل رمزگذاری نام) – رمزگذاری غیرقابل انکار با استفاده از یک کلید 40 رقمی – برای کامپیوتر، ابر، شبکه، درایوهای فلش USB و درایوهای خارجی خارجی – حفاظت از رمز عبور مجتمع و شاخص امنیت رمز عبور – مناسب برای کاربران تک و همچنین برای تیم ها و شرکت ها – به اشتراک گذاری امن از طریق خدمات ابر و درایوهای شبکه ابزارهای حفاظت از اطلاعات در ویندوز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های حفاظت از اطلاعات در ویندوز افزوده می شود. نرم افزار BrainCell Protectorion تمامی نیازهای شما را در امر حفاظت از اطلاعات در ویندوز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار BrainCell Protectorion می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای حفاظت از اطلاعات در ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه حفاظت از اطلاعات در ویندوز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار BrainCell Protectorion را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Protectorion center

ویژگی های نرم افزار BrainCell Protectorion :– سادگی کار با نرم افزار– رمزنگاری محکم و مطمئن با استفاده از کلید 40 رقمی– قابل استفاده برای رمزگذاری کامپیوتر، فضای ذخیره سازی ابری، شبکه، درایوهای فلش USB و هارد های اکسترنال– مناسب استفاده های فردی یا تیمی– حفظ امنیت داده های به اشتراک گذاشته شده از طریق شبکه و سرویس های ابری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی حفاظت از اطلاعات در ویندوز– نرم افزار کاربردی حفاظت از اطلاعات در ویندوز-انجام حفاظت از اطلاعات در ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار BrainCell Protectorion  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   BrainCellنوع نرم افزار :  ابزار حفاظت از اطلاعات در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

BrainCell Protectorion

BrainCell Protectorion v4.0.0.83

BrainCell Protectorion provides maximum data and password security for companies, teams and single users. Everywhere and anytime: on PCs, on cloud and network drives as well as on flash drives.
  • Here are some key features of "Protectorion":

  • On-the-fly encryption with AES 256 bit (incl. name encryption)

  • Unbreakable encryption using a 40-digit key

  • For PC, cloud, network, USB flash drives and external hard drives

  • Integrated password protection and password security index

  • Suitable for single users as well as for teams and companies

لینک دانلود