تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Brooksnet Remote Print Manager Elite v6.2.0.493 – win

Brooksnet Remote Print Manager، مدیریت دستگاه های چاپ هنگامی کاربرد دارد که کاربران با انبوهی از پرونده های مختلف که قرار است از آنها نسخه چاپی و یا پرینت تهیه شود، مواجه شوند. بنابراین استفاده از نرم افزارهایی جهت مدیریت دستگاه های چاپی و پرینترها در این شرایط الزامی به نظر می رسد تا کاربران بتوانند به راحتی و با برنامه ریزی از تمامی اسناد خود نسخه چاپی تهیه نمایند. نرم افزارهای مختلفی در این زمینه طراحی و ارائه شده اند ولی نرم افزاری که هم اکنون در اختیار شماست جزو پرقدرت ترین و با سابقه ترین نرم افزارهای مدیریت فایل های چاپی به شمار می رود. شرکت نرم افزاری نام آشنای Brooksnet در سال 1995 نرم افزاری تحت عنوان Brooksnet Remote Print Manager را جهت مدیریت فایل ها و دستگا های چاپی ارائه داد. این نرم افزار با گذشت زمان و استفاده های مکرر کاربران از دستگا های چاپ پرونده ها، تبدیل به یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه شد. این نرم افزار قابلیت های فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند آنها را از سردرگمی ها در هنگام مواجهه با انبوهی از پرونده های مختلف نجات دهد.

Brooksnet.Remote.Print.Manager.center

ویژگی های نرم افزار Brooksnet Remote Print Manager Elite v6.2.0.493:

قابلیت مدیریت کامل بر روی دستگاهای چاپی

قابلیت تعیین اولویت برای چاپ پرونده ها

رابط کاربری ساده

قابلیت نمایش اطلاعات پرونده های چاپی

و …

مشخصات نرم افزار Brooksnet Remote Print Manager Elite v6.2.0.493:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مدیریتنوع فایل : EXE

Brooksnet Remote Print Manager Elite v6.2.0.493 - win

RPM Remote Print Manager® (RPM) is print server software for Windows platforms, which offers many print workflow capabilities. Brooks Internet Software has published and supported this software since 1995.


Print server
RPM supports the LPD and telnet protocols (or port 9100) like other network print servers. We believe you will find our support for these protocols to be complete. Customers have been relying on us for better than 20 years.

لینک دانلود