تبلیغات
اصیل ها

اصیل ها

داستان سه خانواده خون‌آشام اصیل در نیواورلئان...

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود نرم افزار BrowseEmAll v9.4.9 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/21نسخه جدید BrowseEmAll v9.4.9 اضافه شد.

طراحان وب سایت ها به خوبی می دانند که یک سایت عالی وب سایتی است که بتوانند برای تمامی مرورگرها قابلیت اجرا داشته باشد. با توجه به اینکه طراحی طراحی امری پیچیده و نیازمند زمان و وقت اینکه طراح بتواند یک سایت طرح خود را برای تمامی مرورگرها های امری غیر ممکن است مگر اینکه یک نرم افزار باشد که بتواند تمام اطلاعات لازم در خصوص مرورگرها و امکان تست و بررسی یک وب سایت را برای تمامی مرورگرها به کاربری طراح بدهد. نرم افزار BrowseEmAll یک نرم افزار کامل  برای تست یک وب سایت برای مرورگرهای مختلف است که به طراح اجازه می دهد که نرم افزار های خود را بر روی بیش از ۷۰ مدل مرورگر مختلف مشاهده و نتیجه آن ها را مشاهده نمایید.  این کار هم ضمن صرفه جویی در زمان به طراحی اجازه را می‌دهد تا اشکالات موجود در طراحی خود برای مرورگرهای مختلف را مشاهده و با استفاده از  نتیجه تست نسبت بهینه سازی وب سایت خود اقدام نمایند که این کار موجب افزایش سرعت کاری وب سایت و همچنین بهبود شرایط و محبوبیت بیشتر به سایت می‌کردند.  BrowseEmAll نرم افزار کم حجم اما بسیار کاربردی برای کلیه طراحان این است که می‌خواهند محصولات خود را برای مرورگرهای مختلف نمایند.  امکان در حالت های مختلف در وضعیت های متفاوت و در مرورگرهای مختلف موجب می شود که هم از لحاظ سرعت بسیار پیشرفته باشد و هم اینکه میزان بازدید آن افزایش می دهد.  اگر شما هم نیازمند به وب سایت خود برای مرورگرهای مختلف هستید حتما به شما توصیه می کنیم که این نرم افزار را دانلود کرده و از آن استفاده نمایید.

BrowseEmAll logo center

ویزگی های نرم افزار  BrowseEmAll:

– تست نمایش و اجرای کدهای وب سایت بر روی مرورگرهای مختلف

– افزایش سرعت تست

– تست آنی وب سایت در مرورگرهای مختلف

– اجرای وب سایت بر روی بیش از 70 مرورگر

– مقایسه همزمان نمایش وب سایت در 4 مرورگر مختلف

– آنالیز صفحه وب سایت برای بررسی خطاهای احتمالی

مشخصات نرم افزار BrowseEmAll  :

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :  BrowseEmAll

نوع نرم افزار : طراحی وب سایت

نوع فایل : EXE

 

BrowseEmAll

BrowseEmAll v9.4.9

On-Premises, Fast & Secure Cross Browser Testing - Live Testing, Screenshots and Code Analytics On Your Local Machine. Test without worrying about firewalls and data security. With BrowseEmAll everything runs on your machine. This makes testing normal websites, staging environments and localhost possible out of the box. And your data stays secure and never leaves your network.


Browser testing as swift as running a native browser
We run all browsers on your local machine so you get the same browsing experience as your users do. Of course all browsers come with their native developer tools for easy debugging.


Make your browser testing more efficient and less frustrating
BrowseEmAll provides all features you would expect from a modern cross browser testing solution. Speed up testing with Live-Testing, Screenshots, Side-By-Side Comparison, Code-Analytics and Selenium Testing.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
نرم افزار نسخه BrowseEmAll v9.4.9 با راهنمای نصب
خرید
لینک دانلود