تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Bytes of Learning UltraKey 6 UK Lot Edition v6.5.0.1 – win

Bytes of Learning UltraKey، این نرم افزار در نشست سالانه انتخاب برترین نرم افزارها از دید کاربران توانسته است رتبه 1 را به خود اختصاص دهد. این نرم افزار برای افراد 8 تا 98 ساله طراحی شده و کاملا نرم افزار موثری است. این نرم افزار کاربردی برای هر دو سیستم عامل ویندوز و Mac OS X طراحی شده است که به شما اجازه می دهد تا بتوانید مهارت های تایپی خود را افزایش داده و بتوانید بصورت موثری از آن استفاده نمایید. این نرم افزار یک هدف تایپ شخصی و درآمد را در سرعت کاربر تنظیم می کند. همچنین این نرم افزار کاربردی دارای گزینه های اضافی با توجه به سن و نیازهای یادگیری کودکان نیز می باشد که والدین با استفاده از آنها می توانند به کودکان خود تایت کردن و کار کردن با کیبورد را بیاموزند. همچنین این نرم افزار دارای آموزش های موثر با استفاده از صدا، گرافیک انیمیشن، و ویدئو نیز می باشد که در اختیار کاربران قرار می گیرد.

UltraKey.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Bytes of Learning UltraKey 6 UK Lot Edition v6.5.0.1:

دارای آموزش موثر با استفاده از صدا، گرافیک انیمیشن، و ویدئودارای گزینه های اضافی با توجه به سن و نیازهای یادگیری کودکانموجب افزایش مهارت تایپی افراد خواهد شد

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Bytes of Learning UltraKey 6 UK Lot Edition v6.5.0.1:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : آموزشینوع فایل : EXE

Bytes of Learning UltraKey 6 UK Lot Edition v6.5.0.1 - win

Ranked #1 by the industry. Voted "Best Software" by customers. UltraKey is effective with people ages 8 to 98! Designed for Windows and Mac OS X, this personal license lets you download the installer of choice, and keep 1 personal progress record. Import any content to reflect professional interests.

لینک دانلود