دانلود نرم افزار CADlogic Draft IT v4.0.23 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/05نسخه جدید CADlogic Draft IT v4.0.23 اضافه شد.

علاقه مندان به طراحی نقشه های ساختمانی به خوبی نرم افزار CADlogic Draft IT را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی نقشه های ساختمانی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی نقشه های ساختمانی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون CADlogic سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی نقشه های ساختمانی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی نقشه های ساختمانی هستید نرم افزار CADlogic Draft IT یکی دیگر از محصولات CADlogic  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی نقشه های ساختمانی بر آورده سازید. نرم افزار CADlogic Draft IT با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی نقشه های ساختمانی همراهی خواهد کرد. نرم افزار CADlogic Draft IT تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی نقشه های ساختمانی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی نقشه های ساختمانی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

CADlogic Draft IT center

ویژگی های نرم افزار CADlogic Draft IT :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی نقشه های ساختمانی– کاربردی در امر طراحی نقشه های ساختمانی-انجام طراحی نقشه های ساختمانی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار CADlogic Draft IT  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : CADlogic نوع نرم افزار :  ابزار طراحی نقشه های ساختمانینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CADlogic Draft IT

CADlogic Draft IT v4.0.23

Draft it Architectural is a powerful and easy-to-use, low cost, 2D Architectural CAD software & CAD System for Building Plan Design appealing to architects, building designers, estate agents.

لینک دانلود