تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CAMMaster Designer v11.12.51 – Win

CAMMaster Designer در کارخانه ها تست الکتریکی در برد مدار چاپی به این منظور انجام می شود که بردهای تولید شده و اتصالات بین قطعات و پایه های آنها در تمام لایه ها دقیقاً منطبق بر خواسته مشتریان باشد و مشکلاتی که ممکن است بر اثر اشتباهات انسانی یا غیر انسانی روی برد به وجود آمده باشد و از کنترل چشمی خارج باشد جلوگیری نماید. این روش تست برای بردهای مولتی لایر استفاده می شود و تمام سازندگان بردهای چند لایه برای پایین آوردن درصد ضایعات بهتر است که به این دستگاه مجهز باشند. نرم افزار CAMMaster Designer نرم افزاری فوق العاده پرکاربرد در زمینه تست الکتریکی مدارهای چاپی می باشد. روش تست به این صورت می باشد که نرم افزارCAMMaster Designer اطلاعات اصلی را از نظر ظاهری با لایه داخلی ساخته شده مقایسه می کند. در واقع در این روش، برد به صورت ویژوال توسط AOI با اطلاعات اصلی چک شده و تفاوت های ظاهری گزارش می شود.

سایر مشخصات : نرم افزار CAMMaster Designer نرم افزاری فوق العاده پرکاربرد در زمینه تست الکتریکی مدارهای چاپی می باشد. می تواند با دقتی بسیار بالا که مورد نیاز کاربران می باشد تمام عملیات برنامه نویسی و پشتیبانی و طراحی مسیرها برای تست الکتریکال مدارات چاپی را انجام دهد. توسط CAMMaster Designer تمام لایه ها با دقت بسیار بالا بررسی شده و در صورت وجود عدم اتصال میان لایه ها موارد را شناسایی می نماید. در پایان نقاطی که نیاز به اتصال با مس یا لحیم کاری نیز دارند، با مشخص نمودن محل دقیق اتصال به کاربر اطلاع داده می شود.

CAMMaster.Designer.center

ویژگی های نرم افزار CAMMaster Designer :– محیط کاربری حرفه ای برای متخصصین در این زمینه– محبوبیت بسیار بالا در میان متخصصان طراحی مدارات چاپ– قابلیت  تست الکتریکی مدارهای چاپی– امکان برنامه نویسی و پشتیبانی دقیق– مقایسه و تبدیل سریع نت ها– بررسی جز به جز مدار در مسیرهای مختلف

CAMMaster Designer

لینک دانلود