دانلود نرم افزار CamScanner v5.5.0.20180202 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/11/16 نسخه جدید اضافه شد.

CamScanner یک نرم افزار بسیار کاربردی می باشد که به شما این اجازه را می دهد که مدارک پرینت شده خود را به فایل های PDF در تلفن همراه خود تبدیل کنید. شما به آسانی قادر خواهید بود با استفاده از دوربین تلفن همراه و یا تبلت خود کلیه قبوض و رسیدها، یادداشت ها، صورت حساب ها، مباحث روی وایت بوردها، کارت ویزیت ها، اسناد و… را اسکن کنید. علاوه بر این قابلیت برش هوشمند و تنظیم خودکار باعث ایجاد نوشته ها و طرح های با کیفیت و تمیز و شارپ می شود. همچنین با وارد کردن کلید واژه های مربوط به هر مدرک، می توانید به سرعت در هر زمان فایل مورد نظر خود را جستجو کنید و از آن بهره ببرید.

سایر مشخصات : این نرم افزار دارای قابلیت (OCR (optical character recognition که فایل های صفحه ای شما را ویرایش کرده و یا برای ارسال به صورت متن به فایل txt. تبدیل می کند که در نوع خود بی نظیر است. با استفاده از CamScanner می توانید به راحتی فایل های خود را در قالب تصویر و یا فایل PDF به اشتراک بگذارید و ارسال کنید. به علاوه می توانید به آسانی از طریق CamScanner فایل های خود را پرینت بگیرید و یا فکس کنید! این نرم افزار فوق العاده که توسط بیش از صد میلیون کاربر در سراسر دنیا استفاده می شود محصولی از شرکت INTSIG Information Co.,Ltd می باشد که اکنون در اختیار شماست تا از ویژگی های بی نظیر آن برای هرچه آسان تر کردن کارهایتان استفاده کنید.

دانلود نرم افزار CamScanner

ویژگی های نرم افزار CamScanner :– قابلیت نوشتن یادداشت در داخل فایل ها و یا قرار دادن watermark– قابلیت قرار دادن رمز عبور برای فایل های مهم– قابلیت ویرایش OCR– قابلیت ایجاد فایل های چند صفحه ای– قابلیت آپلود فایل ها در  Box, Google Drive, Dropbox , Evernote and OneDrive

CamScanner

لینک دانلود