دانلود نرم افزار CareUEyes Pro 1.1.24.3 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1398/02/20 نسخه v1.1.24.3 اضافه شد.

CareUEyes

همانطور که میدانیم استفاده بیش از حد از کامپیوتر و وسایل الکترونیکی می تواند برای چشم ها بسیار مضر باشد. مخصوصا اگر کارکردن با این سیستم ها را در محیط های کم نور انجام دهید با عث می شود که به مرور چشم ها آسیب دیده و دچار کاهش بینایی و بیماریهای چشمی خطراکی شوید. در گذشته برای جلوگیری از آسیب دیدگی چشم ها در مراکز اداری و مکان هایی که بیشتر با کامپیوتر ها سروکار داشتند از محافظ های مونیتور استفاده می شد. این محافظ ها بر روس مونیتور قرار می گیرفتند و اشعه های آنرا تا حدود زیادی محدود می کردند. امروزه روش های سنتی و قدیمی جای خود را به روش های مرن داده است و از نرم افزارها برای حفاظت از چشمها استفاده می شود! این نرم افزارها با کاهش نور و اعمال تغییرات در روشنایی صفحه مونیتور باعث کاهش آسیب دیدگی چشمها می شوند. نرم افزاری که هم اکنون در اختیار دارید از جمله این نرم افزارهای کاربردی است.

نرم افزار CareUEyes

می تواند نور آبی صفحه نمایش را به طور خودکار فیلتر کند و نور صفحه را گرم تر نماید به طوری که چشمان شما خسته نشوند. این کاهش نور و فیلتر کردن آن سبب می شود که نور آبی که دارای طول موج کمتر و فرکانس بالایی است به چشمان شما آسیبی نرساند. همچنین این نرم افزار دارای تنظیمات گسترده ای نیز هست که شما با استفاده از آن می توانید میزان گرمی نور صفحه نمایش را تنظیم نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود تا با اختصاص دادن و فعال کردن تایمر این نرم افزار، در زمانهای مشخصی بطور خودکار این نرم افزار را فعال و غیر فعال نمایید.

CareUEyes v1.1.24.3 - win

CareUEyes can automatically filter the blue light and make the screen look warmer and comfortable to the eyes, so that your eyes do not feel tired, and this application comes with several presets that adjust both color temperature and brightness such as normal, smart, office, game and night.


Screen dimmer
CareUEyes control the brightness of the computer screen, when you work in a light or darker environment it can help you, It can dim all screens and monitors; LCD, TFT and LED backlit types, screen dimmer will not damage your screen or monitor in any way.


Break reminder
CareUEyes provides rest notifications to keep you from working for too long at a time It is very important to take regular breaks, and it’s not just your eyes that benefit from them. This application can ensure that you don’t forget to rest every now and again, by displaying desktop notifications for a specified amount of time.

لینک دانلود