تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Cash Register Pro v2.0.4.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/21نسخه جدید Cash Register Pro v2.0.4.6 اضافه شد.

Cash Register تمام ویژگی های مورد نیاز برای نگهداری از موجودی و فروش محصولات را با استفاده از تلفن و یا رایانه شخصی به عنوان یک سیستم ثبت و نمایش موجودی ارائه می دهد. Cash Register این امکان را به شما می دهد تا کل مبلغ تراکنش را درست مانند یک ماشین حساب معمولی محاسبه کنید. نرم افزار به شما اجازه می دهد با استفاده از دستگاه اسکنر بارکد محصول خود را وارد کنید. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار Cash Register ، این امکان را برای شما فراهنم نموده تا نرخ مالیات کشور خود را وارد کنید. شما می توانید براحتی میزان محصولی که در طول مدتی معین فروش رفته است را پیگیری کنید . نمایش گزارش فروش به روز، ماه یا سال، نشان دادن موجودی و سود با ماه یا سال، رابط کاربر آسان و ساده تنها بخشی از ویژگی های این نرم افزار است .

مشخصات نرم افزار Cash Register Pro :

نام نرم افزار : Cash Register Proپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : IpCamSoftنوع نرم افزار : ادارینوع فایل : EXE 

Cash Register Pro

Cash Register Pro v2.0.4.6 - Win

Cash Register provides all of the functionalities that you need to keep track of your inventory and sell your products using your phones, tablets or computers as a cash register/inventory system. This desktop version runs on Microsoft Windows Vista or higher.

لینک دانلود